Pc telefonu görmüyor ?

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında MertcaN9 tarafından paylaşıldı. Okunma: 22275 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Pc telefonu görmüyor ?

arkadaşlar 2 usb kablosu ile de telefonu bilgisayara bağlamayı denedim hiç bir şey yok yardımcı olurmusunuz ? bilgisayara hiç bir aygıt bağlanmıyor bu sorunu nasıl çözecem az önce usb tatkım onu da okumadı yardımcı olursanız sevinirim ? usb kablosunu taktığımda normalde telfonda yukarda bilidirim görünürdü ovi suite bağlı filan diye o da gelmiyor hiç bir şey olmuyor ?

Yazan: MertcaN9
  2. mertcan müsait olduğunda msn e gel gelince pm at yardımcı olmaya çalışıyım sana

3. Denetim Masasına Gir Program Ekle Kaldıra tıkla. Nokia Suite Değiştir/Kaldıra tıkla ve Onar de. Sorunun Büyük ihtimal düzelir.

4. bağladıktan sonra telefonun ekranında yukarı sağ köşede bağlantı simgesi çıkar ona tıkla (yani bağlantılara gir) orda usb yi seç ovi suite depolama media aktarımı internete bağla diye seçenekler gelecek ovi suite ya da depolamayı seç bendede olmuştu böyle yaptım çalıştı

Pc telefonu görmüyor ? konusuna benzer içerikler

1. micro sd kartı pc ve telefon görmüyor ( 12 Nisan 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

selam nokia 1gb micro sd kartını cep telefonum ve pc görmüyor neden olabili
  2. nokia 5800 pc telefonu görmüyor ( 29 Ocak 2010 | Cep Telefonları Genel )

nokia 5800 sahibiyim önceleri telefonu pc ye bağladığımda pc suite modundayken görüyordu fakat geçen gün elim kazayla depolama moduna deydi ve bundan sonra pc sadece depolama modunda telefonu görüyor nasıl sorunu hallederim? ---------------...
  3. Galaxy Y Pc suite telefonu görmüyor ( 14 Eylül 2012 | Samsung )

Telefonum galaxy y. Pcden internete girmek için pc suit indirdim. Fakat bi türlü telefonu okutamadim. Yardim eder misiniz ?
  4. Arkadaşlar acil, pc telefonu görmüyor ( 24 Ocak 2013 | Samsung )

beyler, samsung l700 usb kablosuyla bağlıyorum, sadece yığın belleği işaretlediğimde pc de görünüyor, samsung pc studio yu seçtiğimde göstermiyor ne yapmam lazım
  5. Arkdaşlar pc telefonu görmüyor ( 5 Haziran 2013 | Symbian S60v5 Genel )

Benim durum farklı telfonu bilgisayara bağlıyorum telefon soru da soruyor hangi tür bağlanırsın diye ama tövbe bağlanmıyor her birinden dendim tık yok :( Lütfen yardım... Not: Bugün cfw attım ondan olur mu diye düşünüyorum ama bu cfw'yi daha önce...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 10:23:56