Pc den Telefona internet ?[Usb & Bluetooht]

Konu, 'Android Genel' kısmında 1ht1baron tarafından paylaşıldı. Okunma: 2144 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Pc den Telefona internet ?[Usb & Bluetooht]

Bunu yapa bilmem için ne yapmam gerekiyor blutooht yada usb kullanarak pc deki interneti telefonda kullanmak mumkun mu ?

Yazan: 1ht1baron
  2. up up

3. usb veya bluetooth olmaz ama wifi in varsa ondan bağlanabilirsin bilgisayara

Pc den Telefona internet ?[Usb & Bluetooht] konusuna benzer içerikler

1. smartcell yardım lütfen..pc görmüyor usb den ( 16 Nisan 2010 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

SMARTCELL NOVA tlf usb den taktıgımda sadece sarz oluyor arkadaşlar..ne driver bulabıldım nede pc ye taktıgımda gorebıldım bu telefonu nasıl bir beladır bu lütfen yardım edin..şimdiden tşk ederim yardımlarınız için
  2. 5800 usb den internet ( 7 Mart 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

merhaba arkadaslar oncelikle forumda arastırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim 5800 dan usb kablosu aracılıgıyla bilgisayardan internete girmek mumkunmudur acaba:allalla: yani kablosuz internet olmayan bir yerde bilgisayar ustunden...
  3. iPad'inizi normal PC USB den şarj edin ( 15 Mayıs 2011 | iPad Genel )

Bildiğiniz gibi iPad ler Mac ve Macbook harici normal PC ve Laptoplarda şarj olmuyor. Bende bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ve sonuca ulaştım. Ufak bir program sayesinde bu engeli aşabiliyorsunuz. Aşağıdaki indireceğiniz Asus...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 4:30:35