PC den sabit HATLARI BEDAVA arayin

Sponsorlu Bağlantılar

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
PC den sabit HATLARI BEDAVA arayin

yukaridaki sayfadan programi indirip PCye kuruyoruz. kulanici ismi aldiktan sonra (nick) Türkiye haric tüm Avrupanin sabit hatlarini bedava arayabilirsiniz

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
önemli olan türkiye

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye icin olaninida verdim görmemissiniz herhalde

nightdragon35

nightdragon35

Üye
çalışıyormu bu program gerçekten.sen denedin mi bunu?

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
ben isvicrede yasiyorum ve sabit hatlari bu programdan ariyorum

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
teşekkürler dostum deniyorum bi sakata gelmeyelim ama

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle yasaldir ve aramalaraniz icin her hangi bir ücret ödemeyeceksiniz,....yalniz bir sorun var yaptiginiz aramalar sadece test aramasi ve 2 saat ile SINIRLI.her bilgiyasardan 2 tane nick alma hakkiniz var her nickle 2 saat arayabilirsiniz ve kredi karti ile 10 euroluk bir yükleme yaptiktan sonra her iki programlada sabit hatlari 3 ay boyunca SINIRSIZ ve bedava arayabilirsiniz yüklediginiz 10 euroluk krediyide cep telefonlari icin kullanabilirsiniz......voipraider bircok avrupa ülkesi ve TÜRKİYE , 12voip programi ile sadece avrupa sabit hatlarini arayabilirsiniz....(cafelerden ayni programi yükleyip nick alabilirsiniz benden söylemesi) ;)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
teşşekürler

tayfunmutlum

Üye
arkadasım ındırdım yukedım bedeva aratmadı kredı kartını ıstedı hanı 2 saat bedavaydı yok oyle

alemburda

alemburda

Üye
bi deneyelim bakalım free yazıyor ama genede güven olmuyor işte

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
süpersin emeklerine sağlık :oke:

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
tayfun kardes voipraider türkiye ve avrupa icin 12voip sadece avrupa icin ....daha önceki yazdiklarimi iyi okumamissin herhalde.....ayrica arkadaslar söylemeyi unuttum her ay iki tane nick alma hakkiniz var ....yine söylemeyi unuttum her iki programlada tüm dünyaya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.....güle güle kullanin ...(isine yarayan arkadaslar tesekkürü cok görmesinler)

SMS göndermek icin programin ilk sayfasinda mavi renkli yazan yere tikliyoruz(ingilizce ne yaziyor bilmiyorum onun icin mavi renkli yazi diye belirttim) ..benimki almanca oldugu icin "Bitte hier klicken für ihr Benutzerkonto"diye yaziyor, acilan sayfada send a text message SMS yazan yere tiklayip acilan sayfaya mesajimizi yazip altdaki numara yerine göndereceginiz telefon numarasini ülke koduyla birlikte yazip gönderiyoruz....0090532....... gibi

schumici

schumici

Üye
enteresan bişey inşallah işe yarıyodur

türkoilker

Üye
Bende voip programınıindirdim kredi kartı istiyor bir yardımcı olursan sevinirim..

loverman41

loverman41

Üye
hocam bole programlara gerenq yok al telefonu gerektiği saman ara ne beleşi belşi qim bulmuş ki sen bize veriyonuz:D

ati_66

Üye
usta ıyı guzelde uyelık nasıl alınıyor bu programı kulanacaz kulanmayada uyelık ıstıyo sunu resımlı anlata bılırsenızz ıyı olurr

Salihyet

Salihyet

Üye
ben voipvise 'yi kullanıyorum, ve ev telefonunu kapattırdık ;) tavsiye ederim..

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
amaaaaaaan her zaman ki gibi kredi almamızı istiyor bi kerede deneyip koyun

C01aY

C01aY

Üye
Böyle bir program vardı o da cep telefonuna yükleniyo

mustimustich

Üye
    Konu Sahibi
programlar denenmistir....kendim bizzat kullaniyorum