PC deki Programları Telefonda Kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talha00

Üye
    Konu Sahibi
PC deki Programları Telefonda Kullanma
Bu Program .exe Android Telefonda Nasıl Çalıştırabilirim.
Program Link :

Program Açıklama : Bedava Tv İzleme - Lig Tv İzleme - Dizi İzleme - Sinema Tv - Çizgi Sinema vs. İçermektedir. Boyutu 1MB

Herhangi Bir Programla Bu Uygulama Androidde Çalışırsa Çok Güzel Olacak.

Sorum : Android Telefonda Nasıl Çalıştıracağız PCdeki Programları

forza5454

forza5454

Üye
kardeş istediğin şey günümüz teknolojisiyle malesef olanaksız birşey. Aşağıdaki linkte androidde Win95 ve Win98 çalıştırmak için emulator ve gerekli bilgiler var. Tabi telefonunun gücüde burda çok büyük önem taşıyor ve bunun bir emulator olduğunu unutmamak lazım. Buda demek oluyor ki kasma ve lag.lar olacak. Ben sgs2de win98 üzerinde yaptığım testlerde winampın 3dk.da kurulduğu ve ses driveri olmadığı için müzik çalamadığını görerek anladım. Tv izlemenin ne kadar olanaklı olduğunu umarım anlayabilmişindir.

Fakat illede telefonumda tv izlemek istiyorum diyorsan ve internet bağlantına güveniyorsan, android markette bununla ilgili birsürü program var. Ben tv izlemiyorum ama internetten radyo dinliyorum,radyo için TuneIn programını tavsiye ederim :good:

mancukya

Üye
Sordugun soruda mantik buluyorsun ve konuyu aciyorsun ya bir sey demiyorum artik sana.
Windows 95 emuloatoru var o program win 95 yada 98 ile calisiyorsa emu vasitasi ile acabilirsin ama bu durumda bile bazi konularda az düsünün.

talha00

Üye
    Konu Sahibi
kardeş istediğin şey günümüz teknolojisiyle malesef olanaksız birşey. Aşağıdaki linkte androidde Win95 ve Win98 çalıştırmak için emulator ve gerekli bilgiler var. Tabi telefonunun gücüde burda çok büyük önem taşıyor ve bunun bir emulator olduğunu unutmamak lazım. Buda demek oluyor ki kasma ve lag.lar olacak. Ben sgs2de win98 üzerinde yaptığım testlerde winampın 3dk.da kurulduğu ve ses driveri olmadığı için müzik çalamadığını görerek anladım. Tv izlemenin ne kadar olanaklı olduğunu umarım anlayabilmişindir.

Fakat illede telefonumda tv izlemek istiyorum diyorsan ve internet bağlantına güveniyorsan, android markette bununla ilgili birsürü program var. Ben tv izlemiyorum ama internetten radyo dinliyorum,radyo için TuneIn programını tavsiye ederim :good:

Dediğin Güzel Öyle Programlar Kullanıyorum ama Beni Kesmiyor LİG TV izlemek Gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt