Pc Clean [Türkçe Pc Temizleme Programı]

Konu, 'PC-Yazılım Genel' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 24463 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. linke erişemiyorum

2. link kırık yenilerseniz seviniriz

3. mod nerde ya linki yenilermisiniz

4. arkadaşım link çalışmıyor yenilermisin

5. Ulaşmaya çalıştığınız program yayından kalkmıştır...Yenilenene kadar konu kilit...

Pc Clean [Türkçe Pc Temizleme Programı] konusuna benzer içerikler

1. pc bakım temizleme ve performans arttırıcı

arkadaslar bu program pcnizde casusları buluyoryani ufakta olsa bi koruma anti virüs gibi değil ama. gereksiz yani yıllar gectikce dolan ve nerede olduguu bilmediğiniz bos ve ıvır zıvır dosyaarı siler internet gecmişini siler. hatta ben ilk...
  2. PC Temizleme Programları,Ücretsiz,Profosyonel Hizmet

Arkadaşlar kendi bilgisayarım da da yıllarca kullandığım programları paylaşmak istedim.Ücretsizler,tabi profosyonel sürümleri var.Ama ücretsiz sürümler pro sürümü aratmıyor.Ve Türkçe! Genel olarak yaptıkları(ücretsiz sürüm dahil) Sadece temizlik...
  3. Maxi PDI yanına PC için programların TÜRKÇE yamalarını koysak

Maxı PDI bölümüne sadece onlar konu açabiliyor türkçe uygulamalar yüklüyor bizde PC programları için yaptığımız yamaları AMA SADECE KENDİ YAMALARIMIZI yapalım koyalım oraya ben gönüllüyüm yetki de istiyorum konu açmak anlamında değerlendirip özel...
  4. şokkk pc şifreleme programı türkçe :))

EWET arkadaşlar.. pcnizi başkasının kullanmasına istemiyorsanız tam size göre!.. sanırsam bu şifreyi kırmak için format gerekir herelde :)).. KOYDUĞUNUZ ŞİFREYİ SAKIN UNUTMAYIN.YOKSA FORMAT GEREKİR HERELDE :)).. 110 kb tir. küçük ama büyük işe...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 12:50:09