pc bakım temizleme ve performans arttırıcı

Konu, 'Program Linkleri' kısmında leiche tarafından paylaşıldı. Okunma: 911 | Cevaplanma: 26

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. pc bakım temizleme ve performans arttırıcı

arkadaslar bu program pcnizde casusları buluyoryani ufakta olsa bi koruma anti virüs gibi değil ama.
    gereksiz yani yıllar gectikce dolan ve nerede olduguu bilmediğiniz bos ve ıvır zıvır dosyaarı siler
    internet gecmişini siler. hatta ben ilk sildiğimde pcde 630 mb yer acıldı
    ve 1 kac özelliği daha var

adwanced windows care personal

http://rapidshare.com/files/92971161/leichePcbak__305_m.rar.html

Yazan: leiche
    SeaRock bunu beğendi.
  2. tamam deniyorum sonuçları buraya yazarım ok

3. gercekten cok işe yarıyor bilgisayarı rahatlatıyor ne kadar gereksiz dosya varsa siliyor ve türkce olması da artı bi yonu cok işime yaradı saol :D

4. ya tamam bu pro güzel ama bende var adını tam yazsaydın indirmicektim kotam doluyo sizin gibler yüzünden kardeşim programın adı adwanced windows care personal !!!

5. haklısın ismini yazmamısım ama madem kotalı kullanıcısın önce sor ismi nedir bedavamı demomu vs.

bu arda beni uyardıgın için saol ismini yazıyorum.

6. verilmisti ama yine de tesekkrler

7. sorun değil ama daha dikkatli olalım arkadaşlar

8. sadece kücük bişey unutmus eger kota sorun oluyorsa programları indirmeden sormalısın sonra denemelisin

eminim herkes elinden geldigi kadar dikkat gosteriyordur

9. valla ben bunu indirdim süper hem bilgisayarın hızınıda artırıyor :oke:

10. eytt aslanım be

11. elerine sağlık

12. çok faydalı bi paylasım olmus...

13. bencede ccleaner

14. aten hemen hemen aynı işi görüyor
    ama bu daha kapmlı özellikle pro sürümü extra bakım sağlıyor ;)

15. saolun arkadaşlar her iki programda güzel

16. tskkurler emege saygi

17. saol kardeş allahrabu arada kandilin kutlu olsun

18. ben bu programı ve ccleaner ı kullanıyorum ikiside türkçe çok işime yarıyor

pc bakım temizleme ve performans arttırıcı konusuna benzer içerikler

1. Sistem Bakım ve Temizleme Programları ( 10 Ocak 2008 | PC Yazılım Makaleleri )

SİSTEM BAKIM VE TEMİZLEME PROGRAMLARI Birçok Bilgisayar kullanıcının ortak şikayetleri arasında yer alan, sistem performansının kararlı olmayışı, aslında çoğu zamanlar basit sebeplere dayanıyor. Yavaşlayan ve gittikçe hantallaşan sisteminizin...
  2. GameGain 2.3.9.2009 Oyun Performans Arttırıcı ( 10 Mart 2009 | PC Yazılım )

GameGain, sizin daha iyi ve rahat oyunlar oynamanız için bilgisayarınızı geliştiren bir optimizasyon aracıdır. Oyun performanslarını arttırmak amacı ile geliştirilen GameGain ile artık oyunlarınızı bilgisayarınızı daha fazla zorlamadan...
  3. AVG PC Tuneup 2011 PC nizi Hızlandırın Ve Performansını Artırın ( 27 Kasım 2010 | PC Yazılım )

AVG PC TUNEUP 2011 Bilgisayarınızdan en iyi performansı alın. AVG'nin sizi çevrimiçi koruyabileceğini artık biliyorsunuz. Şimdi bu uzmanlığımızı sizi yavaşlatan sorunlara çözüm bularak bir adım ileri taşıyoruz. AVG PC Tuneup,...
  4. Android ve Pc Bağı ( 29 Ocak 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaslar bana şöyle bi program lazım mesela pc den telefona bi resim dosya vs. bişey atıcam program hem pc de yuklu hem telde yüklü olacak pc den atınca tele telden atınca pc ye telden atınca pcye gitmesi cok onemlı değilde pc den tele onemli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 15:17:25