Pc açılma ayarını nasıl fabrıka ayarlarına donusturebılırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
Pc açılma ayarını nasıl fabrıka ayarlarına donusturebılırım
PC DEKI BIR SORUN NEDENIYLE ACILIS AYARINI DEGISTIRDIM FAKAT SIMDI PC ACILIRKEN F1 E BASIYORUM VE MASAUSTU GELMIYOR MAVI EKRANDA KALIYOR GOREV YONETICISINDEN VENI GOREV VE EXPLORER YAZARAK PC YI KULLANABLIYORUM BUDA HAYLI CANSIKICI msconfig YAZIP AYARLARI DEGISTIRCEM AMA TAM OLARAK HANGI AYARI DEGISTIRECEGMI BILMIYORUM BİLGİSİ OLAN BILGILENDIRIRSE SEVINIRIM TEŞEKKURLER!!!:hmmm

Perfect!

Üye
başlangıç ayarlarından explorer ı seç eğer varsa

--------------- Ekleme ---------------

bide eski ayarlaı geri getirmek için sistem geri yüklemeyi kullana bilirsin.

ayrıca açarken niye f1 e basıyosun.

bide genel sekmesinden 1. Ve 2. Sıradaki ni seçebilirsin. Normal yada temel vardı galiba.

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
sistem geri yüklemeyi denedm ama yemedi diğer dediklerini uygulucam teşekkürler...

Perfect!

Üye
valla bende tel den giriym pc olsa yanımda daha çok yardımcı olabilirim ezbere bu kadar oluyo.

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim saol ama sistem geri yuklemede sonlarına yaklasınca restart attı pc aynı tas aynı hamam oldu sistem yapılandırma yardımcı prgramını acıyorum exploer oradan silindimiş nasıl olduysa sanırım sorun orda explorer baslıgı yok onceden vardı yenıden yaptım ama sanırım bıseylerı eksık yapmışım olmuyor bilgisi olan varsa bu konuda yardımcı olabılırmı acabaa

format atarak konu kapatılmıştır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt