payment processing ?

Sponsorlu Bağlantılar

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
payment processing ?
merhaba maxicep ailesi ilk defa internetten alışveriş yapıyorum.bugün dx.com'dan led saat siparişi verdim.yaklaşık 14 lira gibi fiyatı vardı alışverişi onaylayınca kredi kartından para kesildi (kontrol ettim).fakat sitenin sipariş bölümünde ödeme gerçekleştirilliyor (payment processing) yazısı var.yaklaşık 15 dakikadır böyle.bu süreç normal midir ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Visa, MasterCard gibi ayrılıyor kartlar baktın mı kartın buna izin veriyor mu? Yada müşteri hizmetlerini arayıp sorar mısın yurt dışı postlardan çekim yapılabiliyor mu?

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Visa, MasterCard gibi ayrılıyor kartlar baktın mı kartın buna izin veriyor mu? Yada müşteri hizmetlerini arayıp sorar mısın yurt dışı postlardan çekim yapılabiliyor mu?
Teşekkür ederim.Araştıracağım anlattıklarınızı.bugün pazar olduğu için olabilir mi peki öyle bi ihtimal var mı?

mTalk'tan gönderildi
ayrıyetten kartımın üzerinde maximum ve mastercard logoları var alışveriş yaptığım site mastercard ı destekliyor.zaten kart numaramı yazınca sitedeki mastercard amblemi renklendi(mastercard olduğunu belirtmek için galiba)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İnternetten alışveriş kapılı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: asikm23

Üst Alt