Pasaportla İmail kayıt -Bilgi liutfen-

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında ogz_07 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1910 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Pasaportla İmail kayıt -Bilgi liutfen-

arkadaslar netten bi telefon aldım yurt dısı kayıtsız dıye aldım telefon nokıa amcam gelıcektı yurt dısından kayıt yaptırırım dıye aldım telefoncular afamı bulandrdı telın arkasındakı ımail ile *#06# yapıldıgında yazan ımail farklı sımlock ta var telde bi kac telcı pasaportla kayıt olur dedı bı kısıde bu telefon calıntı olabılır kapatılmıstır dedı kafam karıstı..
    amcamı yolluycam turkcel e sımdı calıntı cıkarsa basımız agrır :S
    aldıgım kısı ıade kabul etmedı :S
    calıntı olup olmadıgını sordugumda cvp almadım halıyle :S
    bu konuda bana bır bılgılendırme yapın arkaslar
    diyelımkı actırdım turkceel hatmı kullanıcam sadce ben avea kullanıyorum ? yardımcı olan herkeze tesekurler sımdıden..:allalla:

--------------- Ekleme ---------------

bu arada ıcındekı ımaıl kayıt bulanamdı dıor netten kontrol ettıgımde
    batarya altındakı imail kayıtlı gozukuor ıthalat yolu ıle kaydedılen ımail yazıor..

--------------- Ekleme ---------------

imail kaydına baktıgımda batarya altındakı imail ithalat yoluyla kaydedilen imail dior
    telın ıcındekı ımailde kayıt bulunamadı yazıor

Yazan: ogz_07
  2. kardeşim büyük bir ihtimal senin imei numaran kopyalanmış.yanılmıyorsam eski bir telefonun imeisini kendini telefonuna kopyalatman gerekir.

Pasaportla İmail kayıt -Bilgi liutfen- konusuna benzer içerikler

1. kayıt ( 14 Haziran 2007 | Samsung )

arkdaşlar amator bir gitarist olarak kayıdımu dinlemenizi ve yorumlarınız bekliyorum http://rapidshare.com/files/37182228/deneme.mp3.html rock be hard rock u sevenlere
  2. Pasaportla IMEI Kaydı Yapıyorum ( 14 Kasım 2010 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba öncelikle istediğim fiyat 130 TL'dir. 2 yıl başka telefon getiremeyeceğim göz önünde bulundurulduğunda fiyat normaldir lütfen yorum yapmayınız. TR'ye 2 gün önce giriş yaptım. İletişim için msn adresinizi pm gönderin gerekli detayları...
  3. Başka Pasaportla Tekrar Telefon Kaydı ?? ( 25 Şubat 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhabalar; Yurtdışından getirttiğim telefonu pasaportla geçici süre ile kayıt ettirmiştim. Kayıt edilen pasaport yabancı olduğu için geçici süre ile kayıt yaptılar bu işlemi Turkcell de yaptırmıştım ve sorunsuz kullanıyordum telefonu. Daha...
  4. lg p920 hat ve imail sorunu yardım lütfen ( 4 Ağustos 2012 | LG )

Merhaba arkadaşlar 2 önce 2.el telefon aldım p 920 ama imail de kayıt dışı tespit edilmiş imail yazıyor birde vodafone ve avea hatları taktığımn zaman çalışıyor turkcell takıyorum görmüyor ne yapmam gerekir yardım lütfennn
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:48:09