1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Pasaportla İmail kayıt -Bilgi liutfen-

• 2 Aralık 2010
  • 2060 Okunma
  • 1 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaslar netten bi telefon aldım yurt dısı kayıtsız dıye aldım telefon nokıa amcam gelıcektı yurt dısından kayıt yaptırırım dıye aldım telefoncular afamı bulandrdı telın arkasındakı ımail ile *#06# yapıldıgında yazan ımail farklı sımlock ta var telde bi kac telcı pasaportla kayıt olur dedı bı kısıde bu telefon calıntı olabılır kapatılmıstır dedı kafam karıstı..
    amcamı yolluycam turkcel e sımdı calıntı cıkarsa basımız agrır :S
    aldıgım kısı ıade kabul etmedı :S
    calıntı olup olmadıgını sordugumda cvp almadım halıyle :S
    bu konuda bana bır bılgılendırme yapın arkaslar
    diyelımkı actırdım turkceel hatmı kullanıcam sadce ben avea kullanıyorum ? yardımcı olan herkeze tesekurler sımdıden..:allalla:

--------------- Ekleme ---------------

bu arada ıcındekı ımaıl kayıt bulanamdı dıor netten kontrol ettıgımde
    batarya altındakı imail kayıtlı gozukuor ıthalat yolu ıle kaydedılen ımail yazıor..

--------------- Ekleme ---------------

imail kaydına baktıgımda batarya altındakı imail ithalat yoluyla kaydedilen imail dior
    telın ıcındekı ımailde kayıt bulunamadı yazıor

Yazan: ogz_07

2. kardeşim büyük bir ihtimal senin imei numaran kopyalanmış.yanılmıyorsam eski bir telefonun imeisini kendini telefonuna kopyalatman gerekir.

Yüklüyor...