Pasaport'a Telefon İşletme Hakkını Satmak İsteyen?

Sponsorlu Bağlantılar

osmanow

Üye
    Konu Sahibi
Pasaport'a Telefon İşletme Hakkını Satmak İsteyen?
Arkadaşlar merhabalar yurtdışından telefon getirttim 3 adet ailem için yalnız pasaporta kaydedemedım telefonlar olu durumda yatıyo. Tek sefer yurt dışına çıkan, telefon getirtmeyen arkdaşlarım acaba kullanım haklarını satmak isterler mi?

İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ama İstanbul içi hiçbiryer farketmez. Mesaj atarsınız ararsınız gelirim.

Düşündüğüm fiyat 50 tl bir pasaport kullanım hakkı için.
İlgilenen arkadaşım varsa telefonum: 0535 271 9393 arayıp yada mesaj atabilirsiniz.

BARANBARAN23

Üye
mlsf aynı dertten bende muzdaribim istanbulda 100 tl ye işletme hakkını almak istiyorum..1 adet

McCeNe

Üye
arkadaşlar hiç uğraşmanıza gerek yok. gidin bir turkcell yada vodafone bayiine pasaporta kayıt işlemi yaptırmak istiyorum deyin. 100 tl karşılığında yardımcı oluyorlar sanırım.

technoshark

technoshark

Üye
turkcellde 100 TL ye yardımcı oluyorlarda :) arkadaş 50 Tl ye yaptırmayı hesaplıyor :)

BARANBARAN23

Üye
50 tl gibi bir hesabım yok.pasaportumda var yalnız en son çıkış yaptığımın üzerinden 1 ay geçmiş oldu..
y.dışından ülkeye giriş yapalı 1 aydan daha az süre olan bir kişi ile bayide kayıt yaparak telefonumu kullanmak istiyorum..
varsa bildiğiniz bayi ona gideyim yardımcı olsun

pettycash83

Üye
pas

y n s c n

y n s c n

Üye
Eskisi gibi değil turkcell yapmıyo kayıt felan illa pasaport istiyolar geçende gittim dayım içinde ordan biliyorum.

Üst Alt