Paketim olmasına rağmen liram gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
Paketim olmasına rağmen liram gidiyor
Merhaba arkadaşlar uzun yıllardır avea kullanıyorum woops üzerinde yeni bi kampanya buldum super3g adında ona geçiş yaptığım günden beri başıma gelmeyen değişik bi olay ile karşılaştım şimdi paketim daha 2. haftasında 12 tl bakiye var hattimda fakat internet açıkken bazen sanki paket yokmuş gibi 2 kuruş 3 kuruş düşüyor yani arada paketi görmüyor geçen uzun süre kullandım hiç yapmadı arada kafasına göre yapıyor bunu sürekli bakiyeden tl düşüyor internet kullanımından dolayı geçenlerde pakete sms dahil olmasına rağmen kullanım adeti 1 diyerekten sms tende ücret aldı bunun çözümü nedir telefondan diyor avea müşteri hizmetleri

firostr

firostr

Üye
Müşteri hizmetleri ni arayabilirsin

phasan

phasan

Üye
musterı hızmetlerını ara 4441500

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar okumadınızmı müşteri hizmetlerini aradığımı söyledim zaten yazının sonunda dedim telefondan kaynaklı olduğunu söylüyorlar diye

firostr

firostr

Üye
Orayı okulumda anlamadım hatta neden bu avea müşteri hizmetleri yazmış dedim yazının sonuna

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yüklü bir uygulama bu şekilde davranıyor olabilir, yüklü olan uygulamalara bakın şüphelendiğiniz uygulamaları silin yada cihazınızı sıfırlamayı deneyin.

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar geçen gün tekrardan aveayı aradım bu sefer baya bağırıp çağırdım beni bi müdüre bağladılar ona anlattım onada bağırdım küfür ettim niye yaptınız derseniz tatlı dilden anlamıyorlarn güncelleme yapacağını söyledi bana ve telefonu kapattım sonra aklıma birşey geldi benim geceleri için ayrı bir internet paketim vardı 3gb onu hiç kullanmadım gece 12 yi geçince onu kullandım 30 mb bişey indirdim şuan sorunum düzeldi ayrıca yandexin haritalarını ve avea online işlemleri kaldırdım son yüklediklerim bunlardı 3 tane çözümden biri tuttu ama hangisi bilmiyorum fakat ay sonu Turkcell a geçiyorum

Üst Alt