Paket veri bağlantısı acilllll

Sponsorlu Bağlantılar

nihat05

nihat05

Üye
    Konu Sahibi
Paket veri bağlantısı acilllll
nokia 5800 xm paket veri bağlantısı sürekli açık baglantı yoneticisinden baglantıyı sonlandırıyorum bir iki dakika sonra tekrar baglanıyor.ilk önce turkcell ınternetten baglanıyordu onu sildim şimdi turkcell waptan baglanıyoror.bunu nasıl onleyebilibilirim.

• Beğen
Tepkiler: 4w3e

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Telinde turkcell yedekleme programı yüklümü

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
paket veri bağlantısı ayarından gerektiğinde yapacaksınız..wap ayarını silmek için bağlantı ayarlarından hedeflere girip silin..

nihat05

nihat05

Üye
    Konu Sahibi
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
güvenlik ayarlarından telefon koruması olacaktı onu kapat..ben rahatlıkla siliyordum..

nihat05

nihat05

Üye
    Konu Sahibi
evet sildim hocam yalnız msn nasıl baglanacagım şimdi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
wirelessten..bağlantı ayarlarından veri aramasını gerektiğinde yap..bir daha kendi kendine bağlanmaz..

nihat05

nihat05

Üye
    Konu Sahibi
buldum sorunu ilginiz için teşekkür email programı vardı son guncellemede yukledıgım o pragram online mış onu devere dışı bıraktım sorun çözüldü :D

• Beğen
Tepkiler: ahmet 3579

arslanlar

Üye
slm ben bu sitede yeniyim idda kupanlarına nerden bakılıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:d::d::d: hey Allahım yaa..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:d::d::d:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:ehe

fenerlicelal01

Üye
arkadaslar o nokia e mail den dolayı oluyo ben ayarlar filan ugrasmadım telefondan kaldırdım bida öle bişi olmadı bence sizde öle yapın

evildancer

Üye
arkadaşlar ben de bu korumalı ağ hedefini silme konusunda yardım isteyecektim.güvenlik ayarlarından başaramadım

bilooooo

Üye
merhaba e71 kullanıyorum
telefonu modem olarak kullanıp ınternete baglanmak istiyorum fakat nokia modemi bulunamadı dıyor.
daha once bağlanabiliyordum fakat şimdi bağlanamıyorum
yardımcı olabılırsenız çok sevınırım .
ayrıca daha onceden baglındıgımda sık sık netten atıyordu bunun çozümü de varsa çok iyi olur
şimdiden teşekkürler

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
merhaba e71 kullanıyorum
telefonu modem olarak kullanıp ınternete baglanmak istiyorum fakat nokia modemi bulunamadı dıyor.
daha once bağlanabiliyordum fakat şimdi bağlanamıyorum
yardımcı olabılırsenız çok sevınırım .
ayrıca daha onceden baglındıgımda sık sık netten atıyordu bunun çozümü de varsa çok iyi olur
şimdiden teşekkürler
Nokia pc suted i kullanıyorsanız kaldırın tekrar kurun. Tekrar deneyin.
Başka bişey ile bağlanıyorsanız ayarları sıfırlayın, tekrar yapılandırın.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici

Üst Alt