Paket Bilgi Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Paket Bilgi Mesajları
Merhabalar arkadaşlar Turkcell'den yaklaşık 1 hafta önce Vodafone'ye geçiş yaptım.
Turkcell'de kullandığım internet paketim vardı.Her internete giriş çıkışta paketimde kalan mb tutarı , kalan tl tutarını falan veriyordu.
Vodafone'ye geçtikten sonra gelmemeye başladı acaba bunun aynısını Vodafone'de de yapabilirmiyiz ? Şimdiden teşekkürler...

larten123

larten123

Üye
sanırım yok bana da gelmiyor

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Vodafone'da böyle bir durum söz konusu değil.

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Tamam çok teşekkürler arkadaşlar...

larten123

larten123

Üye
rica ederiz iyi geceler :oke:

phasan

phasan

Üye
vodafonda yok böyle bişi

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Merhabalar arkadaşlar Turkcell'den yaklaşık 1 hafta önce Vodafone'ye geçiş yaptım.
Turkcell'de kullandığım internet paketim vardı.Her internete giriş çıkışta paketimde kalan mb tutarı , kalan tl tutarını falan veriyordu.
Vodafone'ye geçtikten sonra gelmemeye başladı acaba bunun aynısını Vodafone'de de yapabilirmiyiz ? Şimdiden teşekkürler...

Şöyle bir ayrıntıyıda paylaşayım Vodafone'da bahsettiğin bilgi mesajları sadece bakiyenden düşüş olduğunda gösterilir. Örneğin Turkcell de sms paketin olduğunda gösterdiği gibi olmadığında da düşüşler gösterilir. Fakat Vodafone da paketiniz var ise bunlar gösterilmez ama kendi bakiyenizden düşüş sağlanmışsa gösterilir. Ama bahsettiğiniz paketlerden kalan Süre , Adet , Kota sorgusu için ayrı kodlar mevcuttur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...