p990 a nasıl format atılır

Sponsorlu Bağlantılar

enginyigit

Üye
    Konu Sahibi

lucifer7677

Üye
P990a format oldukça kolaydır yapman gereken denetim masasına girip "diğer" menüsü içindeki ana sıfırlamayı seçmen kolay gelsin arkadaşım

noloveonlygame

noloveonlygame

Üye
ana sıfırlama bi işe yaramıyo güncelleme vs silinmiyo nokialardaki gibi bi format varmı SE için

moxelu

moxelu

Üye
Arkadaşlar niye format atıyorsunuz, elinizdeki makinenin nimetlerinden faydalanmanızı öneririm.
Sony'nin pc suit programını yükleyin pc nize ( vista kullanıyorsanız,telefonla gelen cd den değil sony nin web sitesinden son pc suit kurulum dosyasını indirip kurun). USb ile bağlayın, önce yedek alın sonrada güncelleştirme yapın. Zaten güncelleştirme yaparken eski yazılımı ( tüm bilgileriyle) siliyor ve en son yazılımı yüklüyor telefona. Sonra yedekteki bilgileri tekrar telefona yükleyin. Bu kadar basit , kasmayın kendinizi format falan..

Kolay gele.

firatcelik

Üye
birader acaba sony ericsson w810i ye de nasıl format atıldığını söyleyebiilirmisin...

rozbek

Üye
slm ankaradan ramazan ben cihaza tam olarak nasıl format atabilrim yardımcı olabilirmisiniz
[email protected] yada ankarada iseniz 844 1318 tel yada siz verin ben arayım teşekkür ederim

Üst Alt