ÖzLediğimiz Atari SaLonu OyunLarı Artık Cebimizde

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sağol benim sorun winrardaymış winrarı yeniledim oyunlar güzel eyw da ben sunset te steve le billy i seçemiom neden acaba:)birde sen bu atari oyunlarında iisin galiba sana birşe ydaha srocam bir tane dövüş oyunu vardı shooba die adam vardı içinde baseboll sopalı o oyunun adı ne biliyomusun kardeş:(

Ortaokul Yıllarımda Boş Vakitlerim Hep Atari Salonlarında Geçerdi Diyebilirim.. :ehe
Dediğin Oyunu Hatırladım Ama İsmini Ben de Çıkaramadım.. :(
Sunset'te Tüm Oyuncuları Seçebiliyoruz.. Ben Sorunsuz Oynuyorum.. :oke:

mehmet_der_01

Üye
saol bi deniyelim inşallah çalışır

ccpasa

ccpasa

Üye
emegine saglık.deneyecez :)

ercan48

ercan48

Üye
elıne sağlık cok güzel

rainman65

rainman65

Üye
yav kardeşim telefonlarda açmıyo yaaa bu neya düzgün bişi ayarlayın

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
yav kardeşim telefonlarda açmıyo yaaa bu neya düzgün bişi ayarlayın

Paylaşımı Direkt İndirmek Yerine Açıklamayı Okusaydın Neden Çalışmadığını Anlardın..
Bu Konudaki Bilgisizliğin Benim Suçum Değil.. :nono:

orucayus

Üye
eyw saolasın

furkan adem

furkan adem

Üye
okey

byilmazZ

byilmazZ

Üye
saol. tam da aradığım oyunlar bunlar :oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Super Street Fighter hey gidi günler.

furkan adem

furkan adem

Üye
okey

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

KumPrensi

KumPrensi

Üye
kardeş hepside güzel ellerine sağlık da bunların uzantıları neden farklı :nono: bende 7610 war bizim telefonlarda s60 ama sis ve jar dan başkasını çalıştırmıyor bunların uzantıları smc yardımcı olursan sevinirim kardeş :oke: hadi kolay gelsin...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hepside güzel ellerine sağlık da bunların uzantıları neden farklı :nono: bende 7610 war bizim telefonlarda s60 ama sis ve jar dan başkasını çalıştırmıyor bunların uzantıları smc yardımcı olursan sevinirim kardeş :oke: hadi kolay gelsin...

Kardeş Açıklamayı Dikkatli Okursan Sevinirim..

Öncelikle Linkini Verdiğim vSun Oyun Emülatörünü İndireceksin ve Telefonuna Kuracaksın ki Zaten Emulatör Dosyası .sis Uzantılıdır..

Oyunlar .smc Uzantılıdır..

Telefonlar .smc Çalıştırmadığı İçin Emulatör Kurulmasını İstiyoruz.. :oke:

esinti_1986

esinti_1986

Üye
oyunları alıp acamıyorum yardımcı olursanız sevinirim kullanıgım tel n73

goxcel

Üye
emegine saglık

ozkana

ozkana

Üye
telefona yükledim oyunların yarısı sorunsuz oynanıyo yarısı ise oyunu açdığımda siyah ekran çıkıyo hep öle kalıyor sağ çık tuşuna bastıgımdada oyun ayar menüsü felan geliyor bende çıkmak zorunda kalıyorum.dövüş oyunlarındada birçoğunda jeton atamıyorum:)oyun öle reklamı oynuyo hep.Pc de 32name de 5-1 yaptıgımda jeton atıyodu ama telde bulamadım.o yüzden daha yaklaşık oyunlardan %25 sini falan oynadım.Lütfen yardımcı olun bana

--------------- Ekleme ---------------

telefonum 6630 bu arada

Hesarlı

Hesarlı

Üye
very gooooddd:P:

sinan58

sinan58

Üye
eline sağlık kardeş bu emu flldür iişallah

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Füll Kardeş Merak Etme.. ;)

telefona yükledim oyunların yarısı sorunsuz oynanıyo yarısı ise oyunu açdığımda siyah ekran çıkıyo hep öle kalıyor sağ çık tuşuna bastıgımdada oyun ayar menüsü felan geliyor bende çıkmak zorunda kalıyorum.dövüş oyunlarındada birçoğunda jeton atamıyorum:)oyun öle reklamı oynuyo hep.Pc de 32name de 5-1 yaptıgımda jeton atıyodu ama telde bulamadım.o yüzden daha yaklaşık oyunlardan %25 sini falan oynadım.Lütfen yardımcı olun bana

telefonum 6630 bu arada

Benim Telefon da 6630 Kardeş Tüm Oyunları Sorunsuz Oynuyorum Fakat PC ile Telefon Aynı Olmaz..
Telefonda Oyun Açıldığında Oyunun Ayarlarına Girip Kredi Yükseltebilirsin.. :oke:

Üst Alt