özel tüzel güzel sözler

Konu, 'MSN Nickleri' kısmında Solamente tarafından paylaşıldı. Okunma: 9771 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. özel tüzel güzel sözler

Elvedalar hatıralarda .......

Yazan: Solamente
  2. Ellerine sağlık güzel sözler:)

3. Hepsini okuyamadım.okuduğum kadarıyla süperdiler...teşekkürler

4. ellerine sağlık çok güzel sözler

5. çok ii olmuş..eline sağlık:oke:

6. mal gibi olmuş

--------------- Ekleme ---------------

bu arada yazılar guzel sagonun anımeye dedım mal gıbı olmuş dıye pardon yanlış anlaşılmasın

7. Aynen :)

8. Eline Sağlık

özel tüzel güzel sözler konusuna benzer içerikler

1. Güzel sözler

Bazı insanlar ellerine geçen tüm fırsatlarda zorluğu, Bazı insanlarsa her zorlukta fırsatları görürler. Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. Eğer...
  2. güzel sözler

1 - Çin Atasözü Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür... 2 - (Söz Sahibi Bilinmiyor) Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya...
  3. Güzel sözler

Zirvelerde kartallarda bulunur, yılanlarda. ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğumuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğimizdir.. Ayrılıklar sert esen rüzgarlar gibidir ; Küçük ateşi...
  4. GüzeL Sözler

1-Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? 2-yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 2:45:46