Uygulama Oyundan atma sorunu

Konu, 'Android Uygulama ve Oyun Yardım' kısmında sek00 tarafından paylaşıldı. Okunma: 24107 | Cevaplanma: 26

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Oyundan atma sorunu

telefonun nedir?

Yazan: bursa1616
  2. Xperia ray

3. RamboFT nin paylaştığı nba jam i yüklemedin mi? Ben o apkyi yükleyip sdyi wifi ile çekmiştim çalışıyor.

4. Ben de aynen onunkini yükledim. wifi ile sdyi indirdim ama sorun aynı.

5. Evet arkadaşlar bir önerisi olan yok mu?

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

6. Bendede war aynı sıkıntı para werip order chaos aldm bu seferde oyundan atıo gb yükledm belki geçer die geçmedi neo v kullanıorum yardımcı olabilcek varsa cok sewinrm

7. Arkadaslar sorun gpunuz ve sisteminiz oyun indirirken gpunuza gore indirin.bendede galaxy wonder var.spiderman avatar gibi oyunlarda 5dk arayla atıyordu.fakat pes12 nfs shift ve bia2 global front sorunsuz oynuyorum.uzun arastirmalardan sonra oyunları i dirirken gpuya dikkat etmemiz gerektigini ogrendim.sizin gpunuz bilmiyorum ama forumda bunun icin acilmis bir mesaj vardı.amarım verdigim bilgiler ise yarar iyi gunler.

Oyundan atma sorunu konusuna benzer içerikler

1. Sd karta oyun atma sorunu!!! ( 1 Kasım 2012 | Android Genel )

BenDE xperia sola var. Yeni 16gb hafıza kartı aldım.Oyun atıcam indirdim internetten mesela max payne apk+sd olarak apk yi normal telefon hafızasına attım sd dosyasını da hafıza kartında android-data atıcaktım ama hafıza kartında hiç böyle...
  2. oyundan atma sorunu ( 26 Ocak 2013 | Android Genel )

bi arkadaşımın samsung s3 mini si var.nova 2 oynuyorum.arkadaşımla multiplayer da kapışmak icin arkadaşıma apk yi gönderdim.apknin istedigi datayı felan yüklemiş ama nova 2 nin kısa filminden sonra oyundan atıyormuş.bu sorunun çözümü nedir?apkde...
  3. Uygulama Oyundan atma sorunu ( 7 Mart 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

telefonda eskiden çalışan oyun fabrika ayarlarına döndürünce yükledim açılır açılmaz oyundan atıyor. Smsung galaxy beam oyunun adı the amazing spiderman , batman ikisi de çalışıodu şimdi ikisi de atıyor aynı şekilde
  4. tabletimde oyundan atma sorunu ( 6 Ağustos 2013 | Android Tabletler )

Merhaba öncelikle tabletim bazı oyunlarda oyundan atıyor nova 3 batman wild blood gibi özellikle wild bloodu çok istiyorum ama gameloft yazısindan sonra oyundan atıyor
  5. Asphalt 8 oyundan atma sorunu ( 6 Ağustos 2014 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaşlar s4 telefonuna google play den asphalt 8 indirdim ilk indirdiğiniz bir yarış yapıp çıkmıştır daha sonra girmek istediğimde hemen oyundan atıyor. Oyunu silip tekrar yükledim ama sorun çözülmesi yardimci olabilirmisiniz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 5:14:53