Telefon Tavsiyesi Oyun Telefonu Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Telefonu Tavsiyesi
Beyler elimde lumia 520 var gerçekten çok kaliteli ve güzel bir telefon fiyatına göre en iyisi diyebilirim. Ama mağaza berbat bir çok oyun 512 mb ram ile uyumlu değil, telefonun ekran kartı biraz dandik olduğu için bazı ücretsiz oyunlarda bile kasma yapabiliyor. Androidden çok iyi oyun oynayabileceğim fiyatı da 800 TL'yi aşmayacak bir telefon önerebilir misiniz? Mesela Ace 2 eski bir telefon ama NOVA 3'ü oynatabiliyordu 768 MB(tam emin değilim 512 de olabilir) ram olmasına rağmen. Ama eskidi artık o telefon da... General mobile falan olabilir sar değeri çok yüksek olmasın yeter. Bu tür telefon öneriniz var mı?

S3 mini sevmedim. s4 mini çok güzel ve kaliteli ama çok pahalı..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
nexus 5 hepsiburada da 1200 lira bu fırsatı kaçırma derim. Bütçeni aşabilir. Ama bu fiyata bulman zor.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Gm Discovery 16 gb tam senin için bütçenede tam uygun hiçbir oyundada kasma yapmaz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
S3 mini kasma takılma yapmıyor şuan ki en son oyunları oynanabiliyor en az mali 400 mp yada adreno 320 olan bir telefon alırsan bir kaç yıl oyunları rahat oynarsın

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tavsiyem S3 ya da s4 mini
Ama 16 gb lik versiyonu

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
Gm Discovery 16 gb tam senin için bütçenede tam uygun hiçbir oyundada kasma yapmaz
ben de deminden beri bu telefona bakıyorum 600 tl çok çok güçlü bir telefon ama stabilitesi insanı korkutuyor mesela windows phone larda hiçbir şekilde menüde kasma donma kapnıp açılma sorunu yok. ama androidlerin çoğunda bu sorun vardı. gerçekten güçlü bir telefon ama ekran kartının bilinmemesi de biraz korkutuyor
S3 mini kasma takılma yapmıyor şuan ki en son oyunları oynanabiliyor en az mali 400 mp yada adreno 320 olan bir telefon alırsan bir kaç yıl oyunları rahat oynarsın
s3 mini beğenilmiyor, elime geçti gerçekten dandik bir telefon tek özelliği adının galaxy olması. güçlü bir telefon olabilir ama stabil değil bazı stock romlar ile düzeltiliyor diyorlar. s3 artık eskidi ama iyi telefon doğrusu. diğer yandan s4 mini harikalar yaratabilir de çok pahalı. discovery'e biraz daha yakınım

DalvikCache

DalvikCache

Üye
İkinci el temiz nexus 4 ler var ben 800 e aldım tavsiye ederim oyun konusunda en ufak sıkıntı yok

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
ben de deminden beri bu telefona bakıyorum 600 tl çok çok güçlü bir telefon ama stabilitesi insanı korkutuyor mesela windows phone larda hiçbir şekilde menüde kasma donma kapnıp açılma sorunu yok. ama androidlerin çoğunda bu sorun vardı. gerçekten güçlü bir telefon ama ekran kartının bilinmemesi de biraz korkutuyor
s3 eskidi artık hocam ama iyi telefon doğrusu. diğer yandan s4 mini harikalar yaratabilir de çok pahalı. discovery'e biraz daha yakınım
Discovery 4 gb olanamı baktın ?

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Discovery 16 gb 730 tl ama hiç pişman olmayacağından eminim çünkü telefonun arayüzünde kasma 0 üstelik telefonumda bir çok oyun var yüksek grafikli daha hiçbirinde takılma yaşamadım

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 16 gb 730 tl ama hiç pişman olmayacağından eminim çünkü telefonun arayüzünde kasma 0 üstelik telefonumda bir çok oyun var yüksek grafikli daha hiçbirinde takılma yaşamadım
hocam bi de xperia sp diyorlar çok kaliteli telefonmuş ekran kartı xperia z ile aynı playstation onaylı diyorlar. 1.7 ghz işlemçi çift çekirdek 1 gb ram. 800 küsür lira. 820 falan. fiyatı biraz kabarık ama lumia 450 tl ye satmayı düşünüyorum temiz telefon faturası falan var daha yeni aldım. sırf mağaza nelere kadir :( telefon oldukça kaliteli ama mağaza telefonun kalitesini düşürüyor

DalvikCache

DalvikCache

Üye
16 gb a baktım

olabilir hocam bunu düşünürüm nexuslar gerçekten imrendiğim telefonlar da çok pahalılardı bi aralar satın alamadım
Yok yok nexus 4 düştü baya hatta sıfırı internette 900 civarıydı zorlayıp nexus 5 almaya da gerek yok ben mesela 1.5 ghz işlemciyi 1.0 e çektim o şekilde kullanıyorum hiç sıkıntı yok yani sırf 2.3 ghz diye 5 almaya da gerek yok nexus 4 çok iyi cihaz hem en güncel sürümü kullanıyor.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
hocam bi de xperia sp diyorlar çok kaliteli telefonmuş ekran kartı xperia z ile aynı playstation onaylı diyorlar. 1.7 ghz işlemçi çift çekirdek 1 gb ram. 800 küsür lira. 820 falan. fiyatı biraz kabarık ama lumia 450 tl ye satmayı düşünüyorum temiz telefon faturası falan var daha yeni aldım. sırf mağaza nelere kadir :( telefon oldukça kaliteli ama mağaza telefonun kalitesini düşürüyor
Sp yi bende düşündüm ama discovery aldım hem 4 çekirdekli ekranı daha iyi hemde fiyat performans telefonu olduğu için

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
Ya beyler sp iyice aklımı karıştırdı bi de ortaya Huawei Ascend G610 girdi :) Bu da iyi telefona benziyor

said32

said32

Üye
General mobile discovery alma,Kasıyor Büyük oyunlar, az daha ekle ekran kartı güçlü iyi bir telefon al almisken , kaç kere telefon alacaksın ki?

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
General mobile discovery alma,Kasıyor Büyük oyunlar, az daha ekle ekran kartı güçlü iyi bir telefon al almisken , kaç kere telefon alacaksın ki?
Hangi oyunda kasıyor bi söyle bakalım ?

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
Beyler eğer büyük grafikli oyunlarda kasıyorsa bana tavsiye etmeyin. Çünkü ben NOVA 3, MW4, Batman, Amazing spiderman gibi güçlü oyunları oynamak istiyorum. Tabletim var ama çok eski bir tablet Nova yükledim tek çekirdekli olmasına rağmen hafif kasmalar ile oynayabiliyordum ama stabilite sorunu vardı işte... Şu an SP'ye daha yakınım

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5, alabilirsen.
Nexus 4, SP'den ve diğer yazdıklarından kesinlikle daha iyi performans sunacaktır.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ya beyler sp iyice aklımı karıştırdı bi de ortaya Huawei Ascend G610 girdi :) Bu da iyi telefona benziyor
SP hiç aklını karıştırmasın bi kere 5.5gb kullanılabilir hafızadan ve 1gb RAM den kaybediyor birde çift çekirdek güncelleme olayıda muamma nexus 4 al sen

uqur4098

Üye
    Konu Sahibi
SP hiç aklını karıştırmasın bi kere 5.5gb kullanılabilir hafızadan ve 1gb RAM den kaybediyor birde çift çekirdek güncelleme olayıda muamma nexus 4 al sen

Ya şöyle söyleyeyim güvenemiyorum ucuz sitelere güvenim yok teknosa gibi yerler de 1000 liraya satıyor Nexus 4 ü kim istemez en iyi telefonlardan. Güvenilir bir yer söyleyin garantide sıkıntı çıkarmayan vb. ona göre satın almak istiyorum.

Üst Alt