oyun program tema yükleme????

Konu, 'BlackBerry Uygulama' kısmında vegann tarafından paylaşıldı. Okunma: 11603 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba bende 8100 var v4.2.0.67 acaba nasıl oyun, uygulama, tema yüklerim ltfn yardımcı olun 1 aydır arıyorum ve bulamadım :@

Yazan: vegann
  2. oyun tema nasıl yüklenir blackberry bold teşşekkürler

3. arkadaşımda bold vardı
    onun msn cepten açık iken gönderiyordum bu şekilde yüklüyordum
    arkadaşlar dediğim gibi çalışan uygulama kısıtlı olsada yüklemeyi şu şekilde gerçekleştiriyorduk
    şimdi bold9000 serisinden bash ediyorum
    bold cep telefonundan msn programı açık olcak
    yani bir oyun yükleyeceğiniz zaman cep telefonuna
    tıpkı msn den dosya paylaşımı yapar gibi yolluyorsunuz
    oyunu cepten msn programından direk yükleme yapıyorsunuz
    bu şekilde daha rahat bir yükleme yapabilirsiniz
    ama önemli olan uyumlu oyun ve uygulama bulmak

4. Soruya hala yanıt verilmemiş...

5. blackberry desktop manager i indirin kurun ( TURKCELL - Turkcell Servis Yazılımları ) cihazınızı bağlayın programın menüsünden Application Loader i seçin zaten türkçe soldaki kutudan uygulama ekle kaldır ı seçin biraz bekletecektir gözat ı tıklayın indirdiğiniz blackberry uygulama ya da oyununun kalsöründeki .alx uzantılı seçin ve ileri deyin telefonunuzun ekranında bir güvenlik uyarısı çıkacak kabul edin bu kadar

6. olmuyo klasorun ıcındekını gormuyoo :(

7. o zaman tüm dosyalar ı seçin

8. YAW ARKADAŞLLAR BEN İNTERNETTEN TEMA YÜKLÜYOM AMA TELEFONA AKTARMA BAŞLAYINCA BENİM TELEFON TEMA KABUL ETMİYO NAPABİLİRİM????????????????:(:(:(:@:nono::aman2: BİDE TELEEFONU ŞUAN HATSIZ KULLANIYOM HAT YOK DİE OLABİLİRMİ AMA OYUN YÜKLÜO Bİ TEMA YÜKLEMİYO FORMAT ATTIM GENE AYNI.:2agla::(:2agla: Nokia 6630 MODEL...

9. Nette arastırdınMı arKadasım.

10. arkadaşlar bende blackberry storm var..uzantısı alx olan dosyaları desktop manager ile, cod ve jar olanları ise karta atıp multimedya araştır diyip jar uzantılıyı aç deyip yükleyebilirsiniz

11. arkadaşlar vifi nasıl çalışır

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.