Yardım Oyun Oynarken Birden Kapanma

Sponsorlu Bağlantılar

rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Oynarken Birden Kapanma
laptop ile oyun oynarken laptop kendini kısa sürede tamamen kapatıyor.. ayrıca çok ısınıyor bu problemi uzun süredir yapıyor ve ben de hiçbir oyunu oynayamıyorum en ufağından en büyüğüne.. sorunun fanda olduğunu düşünüyorum ancak tam emin değilim.. sizce fanda nasıl bir problem vardır

ha bir de fan problemi varsa bunu teknik servise verdiğimde ne kadar sürede ne kadara yaparlar

• Beğen
Tepkiler: sena5135

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bence çok ısındığndan kapanyordur
Ya fan çok pislenmiş ve etkisi azalmıştı aslnda bi temizlemekte fayda var elektrik süprgesiyle felan bi vakumla sen sanrm içini açamazsın
Sonea bi dene

rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
Bence çok ısındığndan kapanyordur
Ya fan çok pislenmiş ve etkisi azalmıştı aslnda bi temizlemekte fayda var elektrik süprgesiyle felan bi vakumla sen sanrm içini açamazsın
Sonea bi dene

kendim dokunmak istemiyorum pek eğer uzun sürmeyecekse ve fazla para istemeyecekse bir bilgisayar teknik servisine göstereceğim

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Soğutucu alabilirsin aslında. Çoğu laptoplarda ısınma problemi var.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kendini kapatması çok ısındığı için.
temizletmek yararlı olur ama birçok esnaf bilgisayarcı yada bilgisayarcıyım diye geçininen dükkanlar
kasap gibi açıp temizliyor. sağlam pc yi kırıp verenler var dikkat et :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mısto61 ve Van Hohenheim
sena5135

sena5135

Üye
anında kapanıyosa pcnin kendi soğutucusu bozulmuş olabilir

rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
anında kapanıyosa pcnin kendi soğutucusu bozulmuş olabilir
muhtemelen çünkü temizlettim içini ama sorun tam anlamıyla çözülmdi bi sene önce canavar gibi oynattığı fifada ilk başta kasıldı bikaç gün sonra kapanmalar yine başladı.. ekran kartı fanı çalışmıyor heralde

sena5135

sena5135

Üye
muhtemelen çünkü temizlettim içini ama sorun tam anlamıyla çözülmdi bi sene önce canavar gibi oynattığı fifada ilk başta kasıldı bikaç gün sonra kapanmalar yine başladı.. ekran kartı fanı çalışmıyor heralde
garantisi yoksa sıradan bir tamirciye götürme

exp_l0it

exp_l0it

Üye
ekran kartı fanı çalışmıyorsa karıncalanma olur. bende olmuştu. yağ döktüm çalıştı :D . ancak laptop direk kapanıyorsa yetkili servise göster. ısınmadan dolayı arkadaşların dediği gibi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Videolar izleyip kendinde açabilirsin toplayabileceğine inanıyorsan. Muhtemelen fan çalışmıyor ya da ağır çalışıyor. Ekran kartını yakmadan güvendiğin bir yere göster ya da kendin bak. Olmadı teknik servis ile görüş.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
İlla bilgisayarciya götürmek gerekmez laptopu Cevir fanı görebiliyosan o kapağı AC bazilarinda
Altta kalir fan sonra fani sok temizle ve laptopun bosluklarindan hava tut içeri yani basincli hava sorun çözülür ve bir sogutucuda almakda fayda var

Üst Alt