Tavsiye Oyun nasıl yükleniyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Oyun nasıl yükleniyor ?
arkadaslar :D benim arkadasimin htc 8s'i var siz oyun bolumundeki oyunlari nasil yukluyorsunuz bildigim kadariyla wp'da hack veya root yok eee nasil yukluyorsunuz ? soylerseniz sevinirim

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
onlar dev. Unlocklular için

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mağazadan Yükleme Var Normal Kullanıcılar İçin..

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
arkadaslar :D benim arkadasimin htc 8s'i var siz oyun bolumundeki oyunlari nasil yukluyorsunuz bildigim kadariyla wp'da hack veya root yok eee nasil yukluyorsunuz ? soylerseniz sevinirim

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Windows Phone Store de istediğin oyunu aratarak yükleyebilirsin :oke:

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
bahsettiğim şey android'teki gibi burada oyun paylaşımları yapılıyor ücretli veya ücretsiz nasıl yüklenebilir ? mesela ben geçen gün gta sanandreas'ı yükledim telefonuma arkadaşta gta sanandreasın windows phone'dada çıkıcağını duyunca baya istemeye başladı bu yüzdende oyun büyük bir ihtimalle paralı olucak nasıl yükleyebiliriz anlamındaydı

carew89

carew89

Üye
bahsettiğim şey android'teki gibi burada oyun paylaşımları yapılıyor ücretli veya ücretsiz nasıl yüklenebilir ? mesela ben geçen gün gta sanandreas'ı yükledim telefonuma arkadaşta gta sanandreasın windows phone'dada çıkıcağını duyunca baya istemeye başladı bu yüzdende oyun büyük bir ihtimalle paralı olucak nasıl yükleyebiliriz anlamındaydı
şu an windows phone larda unlock vb. hack olayları olmadığından mağaza dışından uygulama ve oyun yüklenmiyor , fakat hali hazırda olanları var gayet ama dediğim gibi yukleyemez.
Sadece windows phone mağazasında ne varsa onu yukleyebilir.
Paralı olursa kredi kartı bilgilerini girip satın alırsın değilsede yükle butonuna basarak indirirsin :D
bu kadar basit

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
şu an windows phone larda unlock vb. hack olayları olmadığından mağaza dışından uygulama ve oyun yüklenmiyor , fakat hali hazırda olanları var gayet ama dediğim gibi yukleyemez.
Sadece windows phone mağazasında ne varsa onu yukleyebilir.
Paralı olursa kredi kartı bilgilerini girip satın alırsın değilsede yükle butonuna basarak indirirsin :D
bu kadar basit
insAllah bir gun sizede gelir unlock hack gibi birseyde sizde rahat edersiniz :D

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Oyun ücretli ise parasını verip alacaksın başka yolu yok

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Arkadaşına söyle 8S alıpta Gta sanandres istemesin :D
İmkansızı istiyor