Ovi ve Pc Suite

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warriorofislam

Üye
    Konu Sahibi
Ovi ve Pc Suite
Selamun Aleykum. Yine ben :)

Arkadaşlar Nokiadan hem Ovi hem de Pc Suite'yi indirdim. İkisini aynı anda açsam birbirlerini bloke ederler mi yoksa kullanabilir miyim. Birde Pc Suite'de mi güncellemeyi yapıyorum Ovi Suite'de mi ?

Ki şöyle bir durum var. Pc suite açıktı ve telefon bağlıydı.Ovi suiteyi indirip kuruyordum Pc suite kapandı. O yüzden sordum.

bveo

bveo

Üye
ikisi bir çalışması lazım. Güncellemeyi oviden yaparsın..

warriorofislam

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler .

----------Eklendi @ 15:32:45 ---------- Yazıldı @ 14:55:20 ----------

Arkadaşlar sürüm güncellemesi aradım 2.0 gibi bir sürüm gördü bir de tema . Sürüm 74 kb idi temada 3 mb fakat yüklemedi neden ?

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Genel olarak ovi suite'i kullanmanı tavsiye ederim.
Verisyon güncellemelerini oviden yapma.Müzik player,ovi maps,e-posta,facebook,youtube vs. gibi programları güncelle sadece.
Ve güncellerken bazen sorun çıkabilir tekrar birkaç kez denediginde sorun düzelir.Ovinin serverindan kaynakli bir sorun bu.
Bazende telefonda arkaplandaki yazılımlar o programın güncellenmesini engeleyebilir.
Yani sen simdi ovi'ye gir güncellemeleri tekrar tara bulduklarının hepsini yükle sorun çıkmaz çıkarsa tekrar dene.
C6-01 için son güncelleme 24.1 versiyonu.*#0000# yapıp ögrenebilirsin telefonun versiyonunu..

warriorofislam

Üye
    Konu Sahibi
Peki versiyon güncellemelerini nerden yapayım ?

warriorofislam

Üye
    Konu Sahibi
Aman navifirm bilem ben. Garanti dışı kalır sonra .Ha garanti dışı değilse bile çökertirim ben .Daha 1 günlük telefon.:D Yine de teşekkürler.

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Oviden devam o zaman ama sürümleri bulmayabiliyor bazen.

• Beğen
Tepkiler: warriorofislam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...