1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Oturum kapatma sorunu yardım lütfen

• 14 Mart 2010
  • 4422 Okunma
  • 5 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar pcye ne olduysa kendı kendıne oturumu kapatmaya başladı . Ilk önce açık olan porgramları kapatıyor sonrada oturum kapanıyor yazıyor ve pc kapanıyor yardım edin lütfen

Yazan: AİCAF

2. Sürekli mi oluyor yoksa son birkaç gün veya 1 hafta filan mı ?...Eğer son günlerde olmaya başladıysa arka planda konuyla ilgili aktif bir uygulama çalıştırmışsınızdır veya kendi kendine çalışıyordur...Çalışan servisleri kontrol edin...

3. bazen on dakkada bir bazende 5 dakıkada bir kapanıyor

4. Eğer son zamanlarda işlemciyi veya fanı yerinden söktüyseniz , takarken hata yapmışsınızdır...Veya işlemci aşırı ısınıyor da olabilir...İşlemcinizin sıcaklığını PC açılırken BİOS'tan veya speedfan yazılımıyla kontrol edin...Sıcaklık değerlerini belirtin...Ayrıca daha önce de yazdığım gibi arka planda çalışan servisleri kontrol edin...Herhangi bir yazılım otomatik kapanmaya ayarlanmış olabilir...Bir de virüs olma ihtimalini de unutmamak lazım...

5. cpu 86 system 45 derece hangi dereceler normaldir ?

6. CPU sıcaklığı normal...Diğer ihtimalleri de göz önünde bulundurun...

Yüklüyor...