OtobÜslerde Telefonu Kapatmadan Mp3 Dİnleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kdrpillar

Üye
    Konu Sahibi
OtobÜslerde Telefonu Kapatmadan Mp3 Dİnleme
ARKADAŞLAR NOKIA 6681 DE TERCİHLERDE HATSIZ DİYE BİR SEÇENEK VAR VE BU OTOBÜS VS. GİBİ YERLERDE TELEFONU KAPATMADAN MP3 VE RADYO DİNLEMEYİ SAĞLIYOR. ACABA DİĞER SYMBIAN60 SERİSİ TELEFONLARDA BUNU HERHENGİ BİR PROGRAMLA SAĞLAMAK MÜMKÜN MÜ???

ErtugrulT

Üye
6630 da da var.telefonun özelliği.zannedersem yüklenmiyor.

hzrcn

Üye
663o da warmı?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
6630'da böyle bir servis yok diye biliyorum.

Ayrıca, bu servisi sağlayan programlar var. Ama çalıştıkları görülmedi...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
n-gage serisinde fabrıka cıkıs war,6.0 symbianlarada seleq gibi programlar bu ozellıgı kazandırıo dıe biliorum

amedian

amedian

Üye
konu eger istanbul buyuksehir bld.nin otbuslerini de kapsıyosa benden size bir bilgi:
buyuksehir belediyesi, bu yesil mercedes otobuslerde cep tel.u otobusun fren ve bilgisayar sistemini bozuyor diyerek 3 -4 yıldır milletin tel.ini kapattırıyo VE bu sadece onların uydurdugu yalandan ibaret. çünkü mercedes benz firmasından gelen acıklama cep tel.in otobuse hicbir zararının olmadıgıdır. ama sen simdi tel.ini acıp konussan karsındakine bunu anlatamazsın, buda bizim halkımız iste yani tel.in hatsız tercihinin olmasına aslında her zaman gerek yok

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Otobüslerde cep telefonlarının kapatılma sebebi, cep telefonun yaydığı radyasyon klima bağlantılarına zarar veriyor bu da klimayı etkisiz hale getiriyor. Motor kısmında da bir şeylere zarar veriyordu. Ama adlarını unuttum şimdi.

mustafatopcu

Üye
6630 da var o özellik. 6600 a bi program atmıştım zamanında system tools die onda uçak modu die bişiy vardı ama hiç denemedim. galiba o işe yarıyo benden soylemesi..

sbay

Üye
6630da var

darkred

darkred

Üye
6630 da bu özelik mevcuttur arkadaşlar...

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 26 2005, 03&#58;32 AM) [post=237401]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Otobüslerde cep telefonlarının kapatılma sebebi, cep telefonun yaydığı radyasyon klima bağlantılarına zarar veriyor bu da klimayı etkisiz hale getiriyor. Motor kısmında da bir şeylere zarar veriyordu. Ama adlarını unuttum şimdi.
[/b][/quote]
hiçbir zarar vermediği açıklandı mercedes yetkilileri tarafından.
ayrıca 6630da böyle bi özellik var
kapatma tuşuna basın ve profillere dikkat edin&#33;&#33;&#33;

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Cep telefonu çalmadıkta ( kimse seni aramadıkça ) hiçbir şeye zarar vermez..

Cebinde taşıyorsun telefon çaldığı zaman sperm hücrelerine zarar veriyor.

Ceketinin cebinde taşıyorsun kalbin ritmini bozuyor..ßi sürü zarar ama çaldığı zaman oluyor.

kdrpillar

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mustafatopcu &#064; Dec 26 2005, 12&#58;53 PM) [post=237552]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
6630 da var o özellik. 6600 a bi program atmıştım zamanında system tools die onda uçak modu die bişiy vardı ama hiç denemedim. galiba o işe yarıyo benden soylemesi..
[/b][/quote]

peki bu programın linkini bizlere verebilirmisin

pavlovunkopegi

Üye
Arkadaşım bunu 6600 da yapmak istiyosan değmez bence onun yerine mp3 player al bu dertlerle uğraşma derim.

ozdes_24

Üye
yanlız konunun başlıı biraz garip olmuş otobüsde telefonu kapatmadan mp3 dinleme bu mp3 çalabilen her telefonda olur aslında nese 6630 için güzel bi özellik zaten bunun için pro da war ordan da yapılabilir genelde uçaklarda çok işe yarıor bu

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 27 2005, 09&#58;23 PM) [post=238940]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Cep telefonu çalmadıkta ( kimse seni aramadıkça ) hiçbir şeye zarar vermez..

Cebinde taşıyorsun telefon çaldığı zaman sperm hücrelerine zarar veriyor.

Ceketinin cebinde taşıyorsun kalbin ritmini bozuyor..ßi sürü zarar ama çaldığı zaman oluyor.
[/b][/quote]
biz de farkındayız bizimkisi dudak tiryakiliği

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(kdrpillar &#064; Dec 21 2005, 12&#58;02 PM) [post=232503]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ARKADAŞLAR NOKIA 6681 DE TERCİHLERDE HATSIZ DİYE BİR SEÇENEK VAR VE BU OTOBÜS VS. GİBİ YERLERDE TELEFONU KAPATMADAN MP3 VE RADYO DİNLEMEYİ SAĞLIYOR. ACABA DİĞER SYMBIAN60 SERİSİ TELEFONLARDA BUNU HERHENGİ BİR PROGRAMLA SAĞLAMAK MÜMKÜN MÜ???
[/b][/quote]
var pciloc system tools ama bazı telefonlarda otomatik başta açılmıyor sorunlu yani ama lazımsa çözüm yloounu da söylerim

__Midas__

__Midas__

Üye
yaf bikeresinde 3650,system tools kurulu ve fligh mod var sim kartsız açılabiliyo sim i çıkarttım telefonu açtım oyun oynayacam,muavin geldi &#39;beyefendi lütfen telefonunuzu kapatırmısız dedi&#39; anlatmaya çalıştım ama anlamadı sonra yolcular heyheylendi kapat kardeşim diye diye otobüsü durdurtdular,millet pis pis bana bakıyodu...
yani bu duruma düşebilirsiniz siz genede otobüste telefon açmayın,rezil olmak var sonunda...

xrz

Üye
bana o telefon mu diyolar ben de hayır diyorum kim iki saat laf anlatcak

rubin_carter

Üye
6630da tercihlerde zaten hatsız die bi seçenek var.ya da hattınızı çıkarıp telefonu açarsanız otomatik olarak hatsız modunda açar.extra bi programa gerek yok yani.ama otobüste ben de kullanmıyorum çünkü yurdum insanının beni anlamamakta ısrarcı olacağını biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt