Telefon Tavsiyesi Orta boyutlu ekrana sahip telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Orta boyutlu ekrana sahip telefon önerisi
Abim şuan askerde, geldiğinde yeni telefon alacakmış yaklaşık 1 ay sonra.
Kendisi benim telefonumu (g2 5.2") kullanamıyor telefon ve ekranı çok büyük dedi kullandığı cihaz 4s - 5s ve android telefon alacakmış.
Benim aklıma sony z3 compact ve samsung galaxy alpha geldi .
İşlemci vs kriter yok sadece ram 2gb+ ve kamera iyi olmasını istedi , aklıma başka model gelmedi önerisi olan olur ve yazarsa sevinirim teşekkürler :)

Bülent872

Bülent872

Üye
Z1 Compact oneririm veya S4 Mini

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
abimde s4 mini dedi ben anlamadım gitti normali iyi değilken minisi gerçekten daha mı iyi anlamadım :D

z3c , z1c den iyi değilmidir hangisi olur?

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
sLeepLe

sLeepLe

Üye
5s olabilir rami 1 gb ama gayet stabil ve hızlı bir cihaz

baskahmet

baskahmet

Üye
S4 mini kullanıyorum rom çeşitliliği de var memnunum

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
5s olabilir rami 1 gb ama gayet stabil ve hızlı bir cihaz

4s ile 5s var kendisinde ancak 4s in orta tuşu bozuldu nedense 5s i de sevmiyor. bir de OTG felan bağlamak istiyor android sistem istiyor anlayacağın :)
S4 mini kullanıyorum rom çeşitliliği de var memnunum

Gidip bi bakıcam dikkatimi çekti. S4 sevmeyen çok tam tersi s4 mini seven çok , güzelse black edition alırım.

Bülent872

Bülent872

Üye
z3c ile z1c arasinda cok bir fark yok ve o fark icin en azs 350TL masrafa da gerek yok.
Iphone onermem.
Samsunglari hic sevmeme ragmen S4 mini ideal boyutta kendi sistemine gore hizli bir telefon .

baskahmet

baskahmet

Üye
4s ile 5s var kendisinde ancak 4s in orta tuşu bozuldu nedense 5s i de sevmiyor. bir de OTG felan bağlamak istiyor android sistem istiyor anlayacağın :)

Gidip bi bakıcam dikkatimi çekti. S4 sevmeyen çok tam tersi s4 mini seven çok , güzelse black edition alırım.
Benmki black edition zaten arka kapağı şık duruyor

eflatun987

eflatun987

Üye
Piranha IQ tavsiye ederim.
2 gb ramı
13 arka 5 mp ön kamerası
5.5 '' ekranı biraz buyuk gelebilir.
Fiyatı 700 :tl:

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Benmki black edition zaten arka kapağı şık duruyor

Güzel güzel sevdim ancak yine sorarım ben çünkü sürekli fotoğraf çekiyor bana laf etmesin sonra. Sonyde 20.7mp varmış :D
Piranha IQ tavsiye ederim.
2 gb ramı
13 arka 5 mp ön kamerası
5.5 '' ekranı biraz buyuk gelebilir.
Fiyatı 700 :tl:

biliyorum cihazı güzelde 5.2" ve kenarları 0 olan LG G2 yi kullanamıyor kaldı ki 5.5" alırsam küfür eder bana :D

baskahmet

baskahmet

Üye
Güzel güzel sevdim ancak yine sorarım ben çünkü sürekli fotoğraf çekiyor bana laf etmesin sonra. Sonyde 20.7mp varmış :D

biliyorum cihazı güzelde 5.2" ve kenarları 0 olan LG G2 yi kullanamıyor kaldı ki 5.5" alırsam küfür eder bana :D
8 mp arka
2 mp ön kamera biraz az gelebilir ama şık cihaz rom da var :)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
o zaman Z1 compact - Z3 compact ve s4 mini bakayım hemen . peki s5 mini ne alemde bilen var mı ? bir de htc nin minisi vardı galiba.

uluhankk

uluhankk

Üye
Piranha almayın aldırmayın berbat bor firma telefon olarak dün lansmanı yapılan T60 önerebilirim T50'den sonra bende onu alacağım çünki on sipariş 15 mayısta 799TL olacakmış sonraki zamanlarda 999TL olarak devam edecekmiş telefonda 2Gb ram 13 mp sony kamera Snapdragon 615 işlemci bu işlemciyi A7'de görmüştük. Özetle sat T60 al :)

• Beğen
baskahmet

baskahmet

Üye
o zaman Z1 compact - Z3 compact ve s4 mini bakayım hemen . peki s5 mini ne alemde bilen var mı ? bir de htc nin minisi vardı galiba.
S5 mini ile s4 mini arasında pek fark yok. Sadece s5 minide parmak izi tarayıcısı var
S4 mini 800 tl civarında. Bu fiyattaki en iyi telefonlardan biri

• Beğen
eflatun987

eflatun987

Üye

hem android sistemli
OTG bağlantı yapılabiliyor diye biliyorum. Fakat kullanmadım.

Siycey

Siycey

Üye
Z3 Compact veya Galaxy Alpha,S serisinin minilerine bulaşmayın derim :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahimakinci ve muhammettvurucu
The Pancar

The Pancar

Üye
Plastik boşver plastik telefon kalmaz yakında piyasada lg'yi bilmem.Z3C veya Z1C iyi bir tercih olabilir şahsen ben z3c alırdım

• Beğen
baskahmet

baskahmet

Üye
Ben olsam bende Z3c alırdım
Alternatif olarak s4 miniye bakabilirsiniz

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Gerçektende T60 güzel ancak büyük ekranlı kesinlikle istemiyor yani 4.5 - 4.9" arası bir şey almam lazım.

Ben galiba z3 compact veya z1c alıcam. s4 mini kamera sorun olabilir.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
eflatun987

eflatun987

Üye

IQ beğenezse sen kullanırsın. Sende kullandıkca merak edip kullanmaya alısabilir. Genis ekranda oyun ve 18 videolarda detayları iyi seyredersin. 2000 islemci hızıyla donma kasma yapmaz. :d:

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

Üst Alt