orjinal belle ile gelen yeni özellikler nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
orjinal belle ile gelen yeni özellikler nelerdir
[COLOR=""][SIZE=""]maxicep aileleri ve sayın symbian3sakinleri hepinize hayırlı akşamlar.arkadaşlar belleyi kuran arkadaşlar yeni özellikleri harfi harfine yazabilirmisiniz rica etsem şimdiden sağolun[/SIZE][/COLOR]

polluxea♪

polluxea♪

Üye
dostum sızıntılarla aynı hatta onlardan daha kötü..

ЯReiS

ЯReiS

Üye
polluxea♪;4067483' Alıntı:
dostum sızıntılarla aynı hatta onlardan daha kötü..

sizintilarla ayni olduguna inanmiyorum..eger o sekilde nokia belleyi yayinlarsa kendisi icin yikim olacaktir..

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]abi güzel birşey olacak DIYE BEKLIYORUZ AMA BIR HALT ÇIKMIYOR NOKIA YENILIK OLSUN DIYE YAYINLIYOR BU GÜNCELLEMEYI.SORUNLU YENILIK OLURMU HIÇ ADAM AKILLI BIR YENILIK YOKSA NEYE YARAR GÜNCELLEME[/SIZE][/COLOR]

mesut1979

Üye
arkadaslar hele daha durun orjinal belle cikmadi neyin ve ne oldugunu bilemeyiz hele bir orjinali ciksin ondan sonra böyle konulari konusuruz.

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]tamam[/SIZE][/COLOR]

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Bilmeden konusmayın arkadaslar gecen günlerde paylaşılmıştı. Bildirim ekranı falan geliştirilmişti örnek resmleri vardı.

qsaw

qsaw

Üye
eğer sızıntılarla aynı olursa nokia battı demektir

qsaw

qsaw

Üye
hem sızıntılar ne zamandan beri var yani bu sistemin aynısı olsaydı 3 telefona uyarlamak bu kadar zor olmamalı bence

mirzasinan

mirzasinan

Üye
hayırlısı olsun ne dıyelım bakalm bunun altından ne cıkacak

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
bence fazla bir şey değiceğini hiç sanmıyorum bir çoğumuz hayal kırıklığı yaşacağız çok pişirdiler belleyi ama sızıntıdan farklı geleceğini sanmam problemleri çözmüşlerdir sorunlu bir yazılım gelmez ama fazla bir şey beklemeyelim artık nokia dan

slant1111

slant1111

Üye
Nokia bi belle ile batar mı hiç :D

pta123

pta123

Üye
bence nokia belle ye geçerek teknolojiye ayak uydurmaya başladı derim ben bellenin üzerine biraz daha koyarsa ios ve android le rekabete girebillir andoridli telefonlara bakıyorumda s2 galaxy s (tasarım olarak) hiç bişey yok c7 n8 n9 un tasarımlarına bakıyorum cok güzel tasarım zaten var + olarak işletim sistemini geliştirip uygulama yapması gerekiyo...

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Babacim buradaki anna ve belle muhabbeti bos neyi guncelleyecekki donanim belli islemci ve ram frekanslari dusuk s3 lerin ben e 7 kullaniyorum yavas, ama ne yapalim uygun fiyata bulduk aldik. Demem o ki kimse fazla biseyler beklemesin pentium bilgisyara windows seven yuklesen ne olacak....

mensir

mensir

Üye
hadi diyelimki nokia belle yi yenilik olsun diye n8vb telefonlara gonderiyor cok degisiklik yok sizintilarla ayni denilmis. Peki nokia 701 modeli gibi piyasaya yeni cikan modeline surumu orjinal olarak veriyor yeni bir telefon yeni bir piyasa demek sorunlu programla cikis yapmak hele yeni modelde Nokia dan bahsediyoruz millet bu kadar kafasiz olamazlar. Tamam yeni modellerde belki islemci hizi rem gibi artilar var ama nasil bilgisayarda xp win 7 ayni kalir ama ic donanim farklidir iste buna bire bir uyan bir sey bu. Unuttugumuz bir konu ise androit be benzeri isletim sistemi olan telefonlar varken ve daha belle gibi bir yazilimdan haberdar bile degilken secip alik bu telefonlari en azindan sattim isim bitti demiyor adamlar. Benimle ayni fikirde olmayabilirsiniz belki cok daha fazla sey yapmasini bekliyorsunuz ama belle geldikten sonrada baska bir yazilim beklicek durumda olucaz. Sonucda aylarca anna konusuldu

cem_durukan

cem_durukan

Üye
nokia yi seviyorum hep birşeyler bekliyoruz hep bi heyacan var :) diğer telefon kullanıcılari için üzülüyorum koyun gibi yaşıyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: WeiLSiDe, Blue Night ve OttomaN TigeR
polluxea♪

polluxea♪

Üye
valla dostum sızıntılar daha güzel emin olabilirsin buna

emre.koc

emre.koc

Üye
kim demiş sızıntılar daha güzel diye .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt