Orjinal BELLE hangi ülkelere geldi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal BELLE hangi ülkelere geldi ?
arkadaslar telefonum yurtdışı çıkışlı. Anna güncellemesi telefonuma Türkiye'den çok erken geldi forumda konusunuda açmıştım. ürün kodum 059D328 Belle hangi ülkelerde orjinal olarak yayınlandı bilgisi olan varmı ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
daha tık yok dünyayla bağlantı kuramadı belle

SSnıper

SSnıper

Üye
Daha çıkmadı 1 hafta sonra gelir.

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Benim c7 telefonum finlandiyadan geldi. Hatta telefon kutusunun numurası 229. Kutu :) Anna gelmişti. O zaman forumda Türkiyeye ne zaman gelecek konuları vardı :ehe

Quaresma53

Quaresma53

Üye
2 ile 8 şubat arası yazıyo heryerde 3 şubat oldu tık yok şimdi 8i olcak yine bi numara olmcak gibime geliyor yine kıllanmaya başladım can sıkıcı bir durum.

ucar-suat

ucar-suat

Üye
gelmez bu gidisle

cyber

cyber

Üye
29. Gelcek herhalde

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Dünya genelinde Fw sunulacak diye biliyorum yani daha hiç bir ülkede sunulmadı sadece fabrika çıkışı eski cihazlara yükleniyor ...

vcihan

vcihan

Üye
beklemeye devam anlaşılan

fairtail

Üye
Şu an hiçbir ülkeye BELLE gelmedi. NaviFirm+ 1.6.1 programını kurup ordan baka bilirsiniz.

AHMED...

AHMED...

Üye
c6-o1 RM 610 muydu ne var ona gelmişti konusunu görmüştüm formda

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye

turkmen619

Üye
ne zaman çıkar yha hergün bir heyecanla uyanıyorum :D

----------Eklendi @ 19:25:29 ---------- Yazıldı @ 19:25:08 ----------

legend hortlak gibi çıktık aynı anda yorum yaptık :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
şubatın 2. haftasına kadar gelmiş olur bence yanı 8 ile 16sı arasında..can sıkıntısı yapmayalım.ben bütün hazırlıklarımı yaptım yedeğimi aldım.bekliyorum :)

Purgatory-

Purgatory-

Üye
ayın 8inde bu konular patlama yapacak:)

AHMED...

AHMED...

Üye
şubatın 2. haftasına kadar gelmiş olur bence yanı 8 ile 16sı arasında..can sıkıntısı yapmayalım.ben bütün hazırlıklarımı yaptım yedeğimi aldım.bekliyorum :)

ne gibi hazırlıklar yaptin mesela

hicrettaylan

hicrettaylan

Üye
Alla alla 2 aydır belle kullanıyorum öyle aham şaham bişey yok nedir bu belle olayı biri anlatsın bana yahu. Görsellikmidir sadece? telefonla ekmek felanmı yapmayı planlıyosunuz belle gelince.

• Beğen
Tepkiler: iatis
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar bende bu belle muhabbeti ni anlamadım arkadaşta c7 var birde gitmiş 701 almış kullanım zor anna daha iyi diyor

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Arkadaşlar bende bu belle muhabbeti ni anlamadım arkadaşta c7 var birde gitmiş 701 almış kullanım zor anna daha iyi diyor

Arkadaşına selam söyle.:kop2: O arkadaşın telefon kullanmasını bilmiyordur. Hem ne demek anna daha iyi. Belle annadan gelişmiştir. :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt