oran-mac sonucu iliskisi

Konu, 'İddaa Kuponları, Tahminler' kısmında .Kerasus. tarafından paylaşıldı. Okunma: 5876 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oran-mac sonucu iliskisi

sizce mac sonuclarinin oranlarla bi ilskisi varmi yoksa tamamen sansmi ?

Yazan: .Kerasus.
  2. kesinlikle var. bazen sadece oran takip ederim listemdeki oranlarla birebirse maça bakmam direk kodlarim

örn; 2.90 oranli beraberlikleri iyi takip edin

3. bu aralar
    ms 1 0 2
    1.20 4.30 8.00
    oranli maclarda patliyo gbi abi. hafta ici lyon nancy ve dunde sparta roterdam-telstar maclari berabere bitti

Samsunspor bunu beğendi.
  4. aynen paşa. işte alt alta getirmek mesele bunlari. geniş bültende cumadan pazara kadar bakip sistem kuponlarinda denenmesi daha sağlam bence

5. Aynen ole abi. Mesela bu aksam yine ayni orandan Liverpol-A.Villa vardi 1-3 8 ganyan geldi

6. Yav benide bugün liverpol yatırdı.

7. oynama kardesim 1.50 den asagi olan oranlara takimin durumu iyi deilse

8. küçük bir tüyo :

Hollanda Ligi Oranlar,

2.80 / 3.20 / 1.90 şeklindeyse, maça bakmadan direk 2/2 yazın .. az önce aynı oranlardan AZ Alkmaar 1-2 galip geldi

9. eyvallah abi tesekkurler :)

Samsunspor bunu beğendi.

oran-mac sonucu iliskisi konusuna benzer içerikler

1. nonda orada ( 18 Ağustos 2008 | Galatasaray )

Süper Kupa finalinin ilk yarısında durgun görünen tecrübeli yıldız, 2. yarıda gerçek kimliğine büründü ve takımının ikinci golünü attı. O DA SONRADAN AÇILDI G.Saray'ın hafta içinde Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Steaua Bükreş ile oynadığı...
  2. Oran Oranti ( 19 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

ORAN – ORANTI A. ORAN a ve b reel sayılarının en az biri sıfırdan farklı olmak üzere, ye a nın b ye oranı denir. * •** Oranlanan çokluklardan ikisi aynı anda sıfır olamaz. •** Oranın payı ya da paydası sıfır olabilir....
  3. n79 da batarya ve h.karti iliskisi ( 15 Temmuz 2010 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaslar bi gun oyun oynucaktim ve sarjim yoktu arkin bataryayi benim tele taktim ve teli actigimda tel kafayi yedi saniyede bi tema degistiriodu garip garip islemler fln.snra kortum ve kendi bataryami taktim ama bi sorunla karsilastm.sorun...
  4. 3 oparatorden bedava canli mac sonucu ( 27 Nisan 2012 | Symbian Destek )

benin bu ilk konum linki eklemeyi beceremedim. :) 3 oparatorde kullanilabilir. Internet paketi olanlara bedava yoksa oparatorlerin insafina kaldiniz. :) (BILYONER.COM yukle) arama Yaparak linki bulabilirsiniz...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 6:29:16