Opera Mobile 12 ile Opera Mini Next 7 Arasındaki Farklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mobile 12 ile Opera Mini Next 7 Arasındaki Farklar
Bu iki tarayıcı arasındaki farklar nelerdir? Ayrıntılı bir şekilde yazarsanız sevinirim..

cemal1905

cemal1905

Üye
benim sana söyleyebileceğim geri sayımlı sitelerde mesela hotfile letitbit vs. o sitelerden indirme yapmak istiyorsan opera mobile kullanmak zorundasın opera mobileın eksi tarafı geniş resimli ve buna benzer sitelerde mesala facebook normal görünümü gibi sitelerde çok ağır kasma yapıyor o yüzden opera mini daha kullanışlı gibi geliyor bana tabiki download yapmıyorsan

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
benim de sorum var neden next olarak çıktı yeni sürüm ? Normal opera mini 7 symbian için çıkacak mı

cemal1905

cemal1905

Üye
sanırsam çıkmayacak sadece isim değiştirdi o kdr

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
anladım saolun..

crazysarda

Üye
hayır çıkıcak opera next opera 7 beta sürümü yani geliştirici sürümü hatalarla karşılaşma oranı çoktur opera 7 çıkıcak opera next adı altındada beta sürümlerini daıtmaya devam edicekler sonuç olarak eğer stabilite istiosanız ve minimum hata ile karşılaşmak istiosanız normal opera mini sürümünü , ben yeni sürümü test edicem dersenizde opera next

''zeus''

''zeus''

Üye
Arkadaşlar yazıları yazarken kendinizi öyle bir kaptırıyorsunuz ki anlamak için 5dk uğraştım yemin ediyorum :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt