ONLİVE ( yeni çıkan Pc ve Playstation oyunlarını android telefonunuzda oynayın )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
velo00

velo00

Üye
    Konu Sahibi
ONLİVE ( yeni çıkan Pc ve Playstation oyunlarını android telefonunuzda oynayın )
Onlive en iyi bilgisayar ve Playstation oyunlarını android ve diger platformlardan oynamaya olanak sağlayan inanılmaz bir platform.
İster Online, ister Singleplayer olarak; seçtiğiniz oyunu hiçbir yükleme yapmadanCloud Gaming sayesinde internet üzerinden oynayabiliyorsunuz

Genel özellikleri:
  • Onlive sitesine girerek kayıt olmanız gerekmektedir.
  • Android 2.3 ve üzeri sürümleri destekler. Android 3.1 sürümünde Wi-Fi controller gerektirir.
  • Oyunlar 720p'ye kadar destek sağlar.
  • En az 5mb internet hızı önerilmekte.
  • Take-Two, Ubisoft, Epic Games, Atari, Codemasters, THQ, Warner Bros., 2D Boy, Eidos Interactive dahil 50'den fazla oyun üreticisi ile anlaşması bulunmaktadır.
  • Onlive mağazasından satın alabileceğiniz joystick ve TV'ye bağlanabilen adaptör cihazını sayesinde televizyon ekranında oyun keyfi.

Desteklediği Tablet Bilgisayarlar:
* Acer: Iconia Tab A500, Liquid Metal, Picasso
* ASUS: Eee Pad Transformer
* HTC: Desire, Droid, Evo, Evo 3D, Evo 4G, Evo View, Flyer, G2, Incredible, Jetstream, Nexus One, Rezound 4G, Sensation, Sensation 4G, Sensation XL, Thunderbolt
* LG: Optimus 2X
* Motorola: Atrix, Droid Bionic 4G, Droid Rarz 4G, Droid 2, Droid X2, Photon 4G, Xoom
* Samsung: Galaxy Nexus, Galaxy S, Galaxy S II 4G Galaxy Tab
* Sony Ericsson: Xperia PLAY (including game controller), Tablet S
* Toshiba: Thrive

UYGULAMANIN VİDEOSU

[video=youtube;sDOUYnWdTGo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sDOUYnWdTGo[/video]

LİNK

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=645685&stc=1&d=1309828434

• Beğen
Tepkiler: tankav ve Superfan

Superfan

Superfan

Üye
Bu Arc-Neo uyumlu mu?Ve yanlış görmediysem "50'den fazla oyun üreticisi ile anlaşmalı" diyor.Ücretli bir uygulama anlamına mı geliyor? :D

Yinede teşekkür ederim.Güzel bir şeye benziyor da interneti yer gibi :D

americanboy

americanboy

Üye
konuyu açan arkadaşım iyi hoş diyorsunda bu oyunları bırak oynamayı onlivede sadece login olabilmek için bile senden canavar gibi internet hızı istiyor ttnetin 8 mb lik hızıyla oynayamazsınız bu oyunları uyarmış olayım

duranyu

Üye
saol ama bakıcaz guzelmı calısacakmı

velo00

velo00

Üye
    Konu Sahibi
ztn programı actıgında görürsün bn 2 mb internetle pcde açtım he görüntü kalitesi iyimiydi onu program ayarlıor telefonun çözünürlügü göre yeterli videoda görmüşssündür deneyebilirsin dostum ayrıca neoda çalısıormu bilmiorum arc s de olmadı arkadasın htc desiresi çalıstırdı ve gayette iyiydi vakit geçirmek için güzel bir program

americanboy

americanboy

Üye
ya kardeşim bende denedim galaxy s plusla kontroller yok uyumlu değil

velo00

velo00

Üye
    Konu Sahibi
gamekeyboard uygulaması var indirip oynayabiliirsin

Superfan

Superfan

Üye
Connecting diyor,giriyor da ..O en baştaki video filan yok ya..sabah berbattı xD

aşikar53

aşikar53

Üye
Galaxy s 2 yukledim gayet guzel tesekkurler

americanboy

americanboy

Üye
gamekeyboard markette ücretli 3 dolar sanırım yaklaşık

devilspath

devilspath

Üye
gamekeyboard markette ücretli 3 dolar sanırım yaklaşık

Ben onu internetten prosunu bulup yukledim ama adamlar nasil bir sistem yapmislarsa oyunda gamepad acilmiyor.. bilginize...

---------- Eklendi @ 22:14:22 ---------- Yazıldı @ 21:48:57 ----------

Joyistik olayini cozebilen varsa yardimci olsun lutfen...

Strabe

Üye
bütün oyunlar paralı bedava değil denedim olmadı

android_hack

Üye
tesekkur

devilspath

devilspath

Üye
Cogu oyunu trial olarak yarim saat bedava oynayabiliyorsunuz.. yalniz şu joyspad olayini cozen varsa yardimci olsun lutfen...

yyy

Üye
Teşekkürler

devilspath

devilspath

Üye
Joypad olayini cozebilen yok mu arkadaslar?

weestbooy

Üye
bende yukledimde uye oldum girdim flnda oyniyamiyosunki oyunlari.. anca oyniyanlari izliyosun

erkanaymak

erkanaymak

Üye
ben girişte kaldım connect diyo bekliyo sonra hata veriyor ama yine de teşekkürler

enverpa_a

enverpa_a

Üye
joistik olayi cozulurse manyak olur htc desire hd manyak oynaniyor avea 3g de oynuyorum

devilspath

devilspath

Üye
Joyistik olayini cozdum birkac oyun da oynadim.. adimlar şoyle:
Giris yapiyorsunuz
Markete giriyoruz
Marketten bi oyun seciyoruz
sonra trial'i seciyoruz ve aciliyor..(trial'da 30 dk ucretsiz oynamaya firsat veriyor)
Joyistikte geliyor..
Daha onceden arenadan giriyordum ondan olmuyormus.. arena diger oyuncularin oyunlarini izleyebildigimiz bi bolummus..
Mutlaka marketten girin sorun olmuyor.. ben 3-4 oyun oynadim dun :)

• Beğen
Tepkiler: velo00
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt