1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Online Virus Scan [Türkçe]

• 9 Kasım 2008
  • 20688 Okunma
  • 15 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Online Olarak Virüs Tarama Sitesi... Özellikle Türkle Dil Desteğinin Olması Büyük İlgimi Çekti... Siteye Max 10 MB Kadar Dosya Yükleyebiliyorsunuz... Yüklediğiniz Dosya Site Tarafından 39 Adet Anti-Virüs Programı Tarafından Taranıyor... Gayet Başarılı... Son Taranan 10 Dosyanın Ekran Görüntüleri Aşağıdaki Gibidir... Haşeresiz Günler Dileği İle... (:

< Resmi açmak için tıklayın >

Online Virus Scan

son24 bunu beğendi.

2. Teşekkür Ederim ;)

3. Rica Ederim... (:

4. online tarama eğer bir antivürüs şirketine aitse ve siz o antivirüsü kullanmıyorsanız bi sürü virüs bulması doğaldır. Anlayan anladı :ehe

5. Yav Yapma Şöyle Yorumlar :kop:

6. e yalan mı :ehe

7. kesinlikle dogru:kop:

8. Yav Hadi Ordan :kop: :kop:

9. arkadaşlar sabahtan beri açamıyorum açılıyomuş gibi oluyo ama delircem lütfen biri yardım etsin lütfen

10. İnternet Explorer da Denedim Gayet Düzgün Çalışıyor...

11. saol dostum güzel paylasım

12. Rica Ederim... :)

13. cok uzun suruyo :D bu dogrumu allah askına :D

14. Yok yalandan paylaşıyoruz işte... Hey Allahım...

15. ya birisi yardımcı olurmu taramayı tek tek mi yapacaz böyle

16. İstediğin herhangi birisi ile tarat... Hepsini yapmak zorunda değilsin... ;)

Yüklüyor...