Online Virus Scan [Türkçe]

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında Ue-Gazi tarafından paylaşıldı. Okunma: 20519 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Online Virus Scan [Türkçe]

< Resmi açmak için tıklayın >

Online Olarak Virüs Tarama Sitesi... Özellikle Türkle Dil Desteğinin Olması Büyük İlgimi Çekti... Siteye Max 10 MB Kadar Dosya Yükleyebiliyorsunuz... Yüklediğiniz Dosya Site Tarafından 39 Adet Anti-Virüs Programı Tarafından Taranıyor... Gayet Başarılı... Son Taranan 10 Dosyanın Ekran Görüntüleri Aşağıdaki Gibidir... Haşeresiz Günler Dileği İle... (:

< Resmi açmak için tıklayın >

Online Virus Scan

Yazan: Ue-Gazi
    son24 bunu beğendi.
  2. Teşekkür Ederim ;)

3. Rica Ederim... (:

4. online tarama eğer bir antivürüs şirketine aitse ve siz o antivirüsü kullanmıyorsanız bi sürü virüs bulması doğaldır. Anlayan anladı :ehe

5. Yav Yapma Şöyle Yorumlar :kop:

6. e yalan mı :ehe

7. kesinlikle dogru:kop:

8. Yav Hadi Ordan :kop: :kop:

9. arkadaşlar sabahtan beri açamıyorum açılıyomuş gibi oluyo ama delircem lütfen biri yardım etsin lütfen

10. İnternet Explorer da Denedim Gayet Düzgün Çalışıyor...

11. saol dostum güzel paylasım

12. Rica Ederim... :)

13. cok uzun suruyo :D bu dogrumu allah askına :D

14. Yok yalandan paylaşıyoruz işte... Hey Allahım...

15. ya birisi yardımcı olurmu taramayı tek tek mi yapacaz böyle

16. İstediğin herhangi birisi ile tarat... Hepsini yapmak zorunda değilsin... ;)

Online Virus Scan [Türkçe] konusuna benzer içerikler

1. Online Virus ve Spyware Tarama Siteleri ( 10 Kasım 2007 | Network, İnternet ve Güvenlik )

SISTEMINIZDEKI, VIRUS VE SPYWARE’LERI TARAMAK ICIN WEB USTUNDEN ONLINE PANDAACTIVESCAN TARAMA http://www.pandasoftware.com /products/activescan.htm...
  2. McAfee virus scan mobil çok kaliteli. appdisabler, skulls, comwarrior gibi virüslere SON! ( 1 Ekim 2009 | S60 Antivirüs / Güvenlik / Korunma )

Kendi N70 imde kullandığım antivirüs.En kaliteli antivirüslerden biridir.Symbian virüslerini çoğunu tanır. Özellikle baş belası olan skulls ve comwarrior ı kesinlikle yakalar bende çok yakaladı. Hatta yakaladığı virüs çeşitlerini liste yaptım:...
  3. Tüm Türkçe online oyunlar ( 1 Şubat 2012 | Çoklu online oyunlar )

MMORPG 4story Online Oyunun sitesi Video Tanıtım Airrivals online Oyunun sitesi Video Allods Online Oyunun Sitesi Video Divine Edges Oyunun sitesi Video Florensia Online Oyunun sitesi Video Hero Online Oyunun sitesi Video...
  4. Online Mobil Türkçe Oyun ( 14 Aralık 2012 | Konu Dışı )

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. internet paketi yaptım ve yaklaşık 2 aydan beri telefondan (s5233w)web tabanlı mobil oyunları araştırdım fakat kolay olmadı malúm türkçe pek bulunmuyor. neyse fazla vaktim yok hikaye kısmını...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:25:24