Önerebileceğiniz tarifeler

Sponsorlu Bağlantılar

ogudeg

Üye
    Konu Sahibi
Önerebileceğiniz tarifeler
Merhaba, iyi günler herkese. Turkcell ya da Vodafone olmak şartıyla bana önerebileceğiniz paketler var mı? En az 1GB internet olmalı. En az 250 dk her yöne konuşma olmalı. SMS çok önemli değil, 100 bile yeter. Artık WhatsApp var zaten. Okullar açılmadan her zaman kullanabileceğim bu koşullarda bir tarife arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekleme: Şu an Turkcell kullanmaktayım. Bu yüzden transferle ilgili bir paket sunacaksanız bu Turkcell'le ilgili olmasın. Teşekkürler. :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Vodafone Freezone Duble İnternet öneririm. Her yöne 500DK+5000SMS+1000MMS+2GBNET=25TL
Turkcell gnctrkcll ise Kaçmaz İkili Paket var. Her yöne 500DK+1GBNET=30TL
Bildiklerim ve hoşuma gidenler bunlar var. Seçmek sana kalmış :)

ogudeg

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Freezone Duble İnternet öneririm. Her yöne 500DK+5000SMS+1000MMS+2GBNET=25TL
Turkcell gnctrkcll ise Kaçmaz İkili Paket var. Her yöne 500DK+1GBNET=30TL
Bildiklerim ve hoşuma gidenler bunlar var. Seçmek sana kalmış :)
Teşekkürler ilgilendiğin için. :) Ama Vodafone için önerdiğin kampanya sona ermiş.

ogudeg

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca Duble 1000 diye bir tarife daha var. 1000 dk ve 1 GB 19 lira. Bu bana gayet makul geldi. Hız ve çekim gücünü göz önünde bulundurursak Vodafone, Turkcelle göre kötü durumda mı? Fiyattan çıkardım bu sonucu. Ayrıca 31 Ağustosa kadar abonelik alıyormuş, sonrasında iptal mi olur?

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Ayrıca Duble 1000 diye bir tarife daha var. 1000 dk ve 1 GB 19 lira. Bu bana gayet makul geldi. Hız ve çekim gücünü göz önünde bulundurursak Vodafone, Turkcelle göre kötü durumda mı? Fiyattan çıkardım bu sonucu. Ayrıca 31 Ağustosa kadar abonelik alıyormuş, sonrasında iptal mi olur?
Vodafoneye yeni gecenlere oluyor o , bir sure sonra yapamiyorsun
Bildiğim kadariyla

ogudeg

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'de biraz pahalı ama 500DK ve 1GB 30 lira. Daha uygun paketler var mı? Aynı fiyat olursa daha fazla seçenek ya da bu civarlarda daha ucuz? Bu Vodafone için de geçerli. Sürekli kullanabileceğim (ya da bir sene kadar) tarife önerebilir misiniz?

okanbiz

okanbiz

Üye
avea ıkili paket 1000dakka 1gb 19 tltarife deil ama paketikili 1000 yaz 5555

Üst Alt