Haber OnePlus One resmi olarak duyuruldu: 5.5 inç ekran, Snapdragon 801, 3GB RAM, 13MP kamera

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
OnePlus One resmi olarak duyuruldu: 5.5 inç ekran, Snapdragon 801, 3GB RAM, 13MP kamera
Merekla beklenen OnePlus One akıllı telefon resmi olarak duyuruldu.

OnePlus One Android 4.4 KitKat CyanogenMod 11S yazılımı ile çalışıyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

OnePlus One 5.5 inç büyüklüğünde full HD çözünürlüğünde 401ppi değerine sahip ekran, 2.5GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801, (8974AC) 3GB RAM gibi teknik özelliklere sahip.

152.9 x 75.9 x 8.9mm ölçülerinde olan telefonda magnezyum malzeme kullanılarak telefonun ağırlığı 162gr seviyesine indirilmiş.

13MP çözünürlüğünde Sony IMX214 sensörüne sahip kamerası ile 4K video kaydı yapmak mümkün.

3,100mAh batarya kapasitesine sahip olan telefon 16GB ve 32GB dahili hafıza seçenekleri ile geliyor. 16GB modelinin fiyatı 299 dolar, 64GB modelinin ise 349 dolar olarak belirlenmiş.

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
Bu fiyata çok iyi :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Nerde bulabiliriz bunu :D

mehmettech

mehmettech

Üye
Zaten bu tel kusursuz olarak tanımlanıyordu. Fiyatı ve özellikleri süper. Ve büyük ihtimal turkiyeye gelmeyecek

KayraBey

KayraBey

Üye
Bizde istiyoruz bundan :(

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Türkiye'ye gelse hemen alrım bu özelliklerre bu fiyat :D

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Tr ye gelirse çok satar.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
one plus şirketi bu şekilde modelleri çıkartmaya devam ederse dünyada baya pazar payı elde eder

0MG90

0MG90

Üye
GM asıl bu telefonu getirsin. Elite de neymiş :hih:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Bu telefonun ülkemize geleceğini hiç sanmıyorum :D

Orada yanılıyorsun arkadaşım.Bu telefon Türkiye'ye gelecek.Oneplus sadece belirlediği 16 ülke ile sınırlı kalmıyor arkadan gelen bir 10 ülke daha var.Keza bu listede başı çeken Türkiye.Daima favori olarak ilk listede adlandırdığımız Amerika ve İngiltere'nin yerini 2.sayfada Türkiye alıyor.Biraz araştıralım ve aynı kelimelerle keza bunu benim açtığım konuda da dile getirdin boş karın ağrısı yaratmasın.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Orada yanılıyorsun arkadaşım.Bu telefon Türkiye'ye gelecek.Oneplus sadece belirlediği 16 ülke ile sınırlı kalmıyor arkadan gelen bir 10 ülke daha var.Keza bu listede başı çeken Türkiye.Daima favori olarak ilk listede adlandırdığımız Amerika ve İngiltere'nin yerini 2.sayfada Türkiye alıyor.Biraz araştıralım ve aynı kelimelerle keza bunu benim açtığım konuda da dile getirdin boş karın ağrısı yaratmasın.
Tamam sakin.

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
mail felan atsak getirmezmi o_O
Bakıyorum da artık Çin telefonlarına karşı bir merak görüyorum sende.Şayet hiç haz almadığını ve iyi telefon yapamıyacakları konusunda bir tavrın vardı.Yada bana öyle geliyor olabilir.Ama donanım ve fiyat cezbetmiş olmalı ki gelmesi için ellerini semaya açmışsın.Büyük konuşmamak da fayda var.GM'nin getirme gibi bir lüksü de yok.Firma aracı olmadan satış planlıyor.Bunu istemeside gayet açık ve net.Xiaomi'de olduğu gibi kalitemden birşey eksilmez ama aracıya telefonu teslim edersem fiyatımda sapma yaşanır.Bu benim arzuladığım bir satış politikası değildir ;)

Son düzenleme:
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Gelirse çok iyi olur.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bakıyorum da artık Çin telefonlarına karşı bir merak görüyorum sende.Şayet hiç haz almadığını ve iyi telefon yapamıyacakları konusunda bir tavrın vardı.Yada bana öyle geliyor olabilir.Ama donanım ve fiyat cezbetmiş olmalı ki gelmesi için ellerini semaya açmışsın.Büyük konuşmamak da fayda var GM'nin getirme gibi bir lüksü de yok.Firma aracı olmadan satış planlıyor.Bunu istemeside gayet açık ve net.Xiaomi'de olduğu gibi kalitemden birşey eksilmez ama aracıya telefonu teslim edersem fiyatımda sapma yaşanır.Bu benim arzuladığım bir satış politikası değildir ;)
ilk defa bir çin telefonuna ilgi duydum :Ddaha önceden doğru çin telefonlarına ilgim düşüktü ama bu telefona acayip bir ilgim oldu nedense gel beni al diyor :D

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Benim tercih edeceğim bir cihaz değil ama gelirse iyi olur tabi fiyatının da diğer üst seviye cihazlar ile aynı olmaması gerekir.

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
ilk defa bir çin telefonuna ilgi duydum :Ddaha önceden doğru çin telefonlarına ilgim düşüktü ama bu telefona acayip bir ilgim oldu nedense gel beni al diyor :D

İlkler daima bir diğerinin habercisidir.Xiaomi'de geliyorken kararsız kalabilirsin;) Buna Oppo'yu da dahil edersek artık Çin'e karşı bir sempati beslemen içten bile değil :) Bu telefon tasarım yanıyla bir Htc One veya bir Sony Z2 değil.Büyük haz uyandıracak bir görüntüye sahip olmasada en azından Güney Kore firmaları Samsung ve Lg'e karşı bir adım öndedir.Donanım yanı ise tartışmasız kendini Sony dışında sıyırıyor.Gelmek istediğim nokta bu telefon bir Sony Z2 fiyatına yani 2.500 Tl'ye çıkıyor olsaydı aynı sözlere duyamazdım.Marka ilk eleştiri oklarını yemeye başlamışdı.Burada ilginin cazip yanı büyük çoğunlukda fiyat taraflı.Boşuna demiyorum 2-3 seneye Türkiye pazarına Çin hakim olacak.Ve bu fiyatlara alışıp bir çok Amiral modellere şahit olacağız diye :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Keşke kvk, telpa gibi sağlam şirketler şunlardan bolca getirse.

Kerim.

Kerim.

Üye
Keşke gelse

Üst Alt