Önemli: Vodafone-Opera Mini'deyken Kontör gitmiyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Önemli: Vodafone-Opera Mini'deyken Kontör gitmiyor!!!
Ben kısa bir süre önce {yani 2 hafta önce fln :) } vodafone - opera mini'yi indirdim. Ve internete bağlandım nedense hiç kontör gitmiyor.Önceleri bağlandığımda anında kesiyorlardı. Bazende 1 gün belkide 1 haftaya kadar uzuyordu. Şimdi ise hiç gitmiyor. Size danışayım dedim. Yoksa bu da "Vodafone'nin açığımı diye. :) Zaten bir aralar "Live" da açık yakalamıştım.Aniden Oyun kategorisinde hepsi bedava olmuş.Bende indirdim indirebildiğim kadar Zaten indiren indirdi.Sonradan farkına vardılar heralde :D
5 gün sonra tekrar girdim yeni oyunlar gelmişmi bi indiriyim diye. Hatayı düzeltmişler.Neyse konu başka bir yere gelmesin "Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Not: Opera mini'nin fotoğraflarını koyacaktım ama zamanım yok olursa koyarım.

Saygılarımla:oke:

• Beğen
Tepkiler: seyfi_rep, dj_gündü ve NeedLeFLuff

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Eğer Vodafone'un sitesinde bedava olduğu hakkında bir açıklama yapılmadıysa,Lütfen bu gibi aksak yönleri kötü amaçlı kullanmayalım.Aksi takdirde aleyhinize sonuçlanabilir..Saygılarımla

s.volkan

s.volkan

Üye
Kontör düşmüyor evet

Ama vodafone bu konuda düşmesi gerekiyor diyor..

toplu alabilirler dikkat

HaYkO_7

HaYkO_7

Üye
arkadaşım ben yaklaşık 2 3 hafta önce her dün giriyordum bakıyordum kontöre hep aynıydı gitmiyordu ama 3 gün kullandım ve Volkan arkadaşımın da dediği gibi tam '108' kontörüm birden gitti inanamadım walla dondum kaldım.bence girme senden de birden düşer.....

virtueslife

virtueslife

Üye
Arkadaslar bu konu tartisildi alt konuda okumadinzmi acık falan yok arkadaslar knt da gtmio opera ve live ayarlarndan grin yeter

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Tavsiye etmem. Girmemen en uygunu. Opera mini'yi telefona indirmek bedava, ama girmek kontörludür. Bunun için resmi olarak sana bir açıklama yapamayız, çünkü böyle bir bedava yoktur. Kontorlerin birden düşebilir ve ne yapacağını şaşırırsın. Iyi forumlar

virtueslife

virtueslife

Üye
Tavsiye etmem. Girmemen en uygunu. Opera mini'yi telefona indirmek bedava, ama girmek kontörludür. Bunun için resmi olarak sana bir açıklama yapamayız, çünkü böyle bir bedava yoktur. Kontorlerin birden düşebilir ve ne yapacağını şaşırırsın. Iyi forumlar

iyide arkadasm vodafonun stesinde yayınladıgı bi opera mini bu live ayarlarndan ben 1haftadr griorum hemde uyarıda gelmedi hemde 0 knt le. İndirilme yapılmıodu oda bende dun gece basladı sasırdm video izleme hariç hersey bedava yani. Eger snradan bu knt ları bu kadar zmanda bilgi vermeden alırlarsa dava acma hakkına sahibim yani vodafone ahmak degilse ben hic dgilim bosa snradan almaya ovunmesnler oyuzden rahat olun cunku bole bseyde yemin edyorum dava acicam cunku insanları 2haftadr uyarmıolar.

bogos

Üye
evt 2 aydır konturum sıfır ama msn tv ve ınternet doya doya ama sımdı kapattılar ınternetı boyle herkes yayarsa kapatırlar tabiii kontur falan gıtmıyoooo

salihbattal

Üye
evet cep telefonu sebekeleri bazen böyle acıklar verebılıyor

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
sonradan almaları tuhaf :S vede uyanıklık adam bakıyor kontor gitmiyor gir baba gir sonra olan oluyor :S ilk avea hatları çıktığında hat almıştım mesaj gönderiyodum konturum gitmiyordu..bende habire mesaj atıyordum sonra bi bakmıştım düşmüştü konturlarim :D en iyisi turkcell :)

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Bende bağlanıyorum :) gitmiyor acaba vodafone'ye müşteri hizmetlerine msj atsammı? Ya da neyse bole dursun :D Bu arada ben hep bağlanıp durdum eskiden de , şimdide hiç kontor düşmedi.Bende bi sakatlık var bunda diye düşündüm va bu konuyu açtım :) Yorumlarınız / düşünceleriniz için Teşekkürler :)

isokayaci

isokayaci

Üye
arasıra oluyo böle şeyler :nono:

alperen1313

alperen1313

Üye
arkdaşlar vodafone live ye bağlanmak ücretsizdir...
sadece içerik indirdiğiniz zaman ücretlendiriliyorsunuz...
deneyin memnun kalacaksınız

--------------- Ekleme ---------------

nasıl bir sorun yaşaıyor arkadaşlar bilmiyoruz ancak opera mini ile iligili bir sorunuzu varsa bildirim bir çözüm bulalım
sakın bu hatalar yanlış kullanımlardan dolayı olmasın :=)

Opera Mini'nin Avantajları
- Web sayfalarına telefonunuzdan hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
- Opera Mini verileri sıkıştırdığı için, transfer edilen verinin boyutu %90'a kadar küçültülebilir. Bu sayede, cep telefonunuzdan web sayfalarına erişim çok daha hızlı olmaktadır.
- Web sayfaları cep telefonunuzun ekran boyutuna uygun olarak adapte edilmektedir. Böylece, bir web sayfasını bütün olarak cep telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz.
- Vodafone live! portalına bağlanabilirsiniz.

bildiğiniz gibi opera mini sıkıştırılmış bir programdır..
sıkıştırılmış olmasından dolayıda webe hızlı erişim imkanı sağlamkaktadır..
önceleri
kontörlğü hatlarda 0 kontör varken bağlanabiliyordunuz ve bir müddet sonra bağlantınız kesilmek suretiyle negatif bakiyeye düşüp webe giriş imkanını kaybediyordunuz ve hattınıza kontör yüklediğiniz an itibariylede borcunuz vodafone tarafından alınmıyordu..
sizlerde bu durumda vodafone hattımdan kontörlerimi çaldı demek suretiyle haksız itham da bulunuyordunuz..
artık bu işlem kapatılmak suretiyle kullanıcının hattından kontör varsa webe girebiliyor..yoksa webe giremiyor..
sonuç olarak şöle bir durum sözkonusu

abone nasıl kullancağını bir bilse sorun kalmayacak...

bildiğiniz gibi opera mini sıkıştırılmış bir programdır..
sıkıştırılmış olmasından dolayıda webe hızlı erişim imkanı sağlamkaktadır..
önceleri
kontörlğü hatlarda 0 kontör varken bağlanabiliyordunuz ve bir müddet sonra bağlantınız kesilmek suretiyle negatif bakiyeye düşüp webe giriş imkanını kaybediyordunuz ve hattınıza kontör yüklediğiniz an itibariylede borcunuz vodafone tarafından alınmıyordu..
sizlerde bu durumda vodafone hattımdan kontörlerimi çaldı demek suretiyle haksız itham da bulunuyordunuz..
artık bu işlem kapatılmak suretiyle kullanıcının hattından kontör varsa webe girebiliyor..yoksa webe giremiyor..
sonuç olarak şöle bir durum sözkonusu

abone nasıl kullancağını bir bilse sorun kalmayacak...

alperen1313

alperen1313

Üye
opera mini sayfası bildiğiniz gibi bir program arkadaşlar
eğer vodafone.live erişişm noktası ile bağlanır ve opera mini arama motoruna vodafone.live girer ve bağlanırsanız ücretsizdir..
sorun yok demektir..
ancak opera mini arama motoruna başka bir sayfa adını yazar ve bağlanırsanız ücretlenmeye gprs paketiniz üzerinden bağlanırsınız ve ücretlenirsiniz

gazbakkal

Üye
Nasıl bi yorum yapsam yalan olacak bende bazen 1 er 1er gidiyor bazen hiç gitmiyor ama vodafone live sayfasını terk ettğimde mutlaka gidiyor

sethaa

sethaa

Üye
250 mb paketim ile cep telefonumdan çatlayana kadar interneti kullanıyorum. (Opera mini ile) Hatta geçen ay youtube + real player ikilisi ile youtube'dan video bile izleyebiliyordum (Sanırım bu ay bu servis kapandı) Hiçbir problem yaşamıyorum. Paket kullandığım için kesinlikle kotör filan düşmüyor. Arada cunku video bile indiriyorum.Bu kadar etkin kullanıyor olmama rağmen 95 mb kullanabilmişim 1 ay boyunca :yuru

pisrapçı

Üye
bende indirdim müthiş

• Beğen
Tepkiler: cuma_ozberk
ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
arkadaşlar benim tel 6500slide ben operaya daha önceleri bağlanabiliyordum bayadır kullanmadım operayı artık bağlanamıyorum bir yardım edin ayarları da vodafone live olarak aldım başka ne tür sorun olabilir acaba

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
:)...

Fever_4ever

Fever_4ever

Üye
ben bişey anlamadım yani vodafone live yapsak nolcak anaysayfayı ? rahat rahat ücretsiz webde gezebilecekmiyim? yani bugüne kadar boşunamı sövdüm yani ağzım yamulmayacakmı? olmaz bedava bence!!

Üst Alt