Önemlİ Konu! Bİlenler İÇİn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

radovex

Üye
    Konu Sahibi
Önemlİ Konu! Bİlenler İÇİn
ÖNEMLİ: SX1 de değişim yapıcam TELEFONUN İÇİNDE OLAN C: VE E: BÖLÜMÜ WAR!!! BEN Z: BÖLÜMÜNDE İŞLEM NASIL YAPARIM. ZNİN İÇİNE DOSYA ATMAM GEREKİYOR

ocu77

ocu77

Üye
kardeş z sürücüsündeki dosyalara telde müdahale edemezsin read only çünkü..Bu işlem için z deki system kalsörünü komple pcye aktarıp pc üzerinden edit olayına girebilirsin..(tabii bunun için pro kullanman gerekiyor)Sonrasında bunu ancak bir fwye uygulayıp bu fwyi teline yüklemekle değişiklikleri görebilirsin...

radovex

Üye
    Konu Sahibi
Bu Olayi Tamamen AÇiklayan Konu BaŞliĞi War Mi?

ocu77

ocu77

Üye
z ye normalde pro yüklenmez..bunun için genelde a sürücüsü tercih edilir.Bu olay telin yazılımına doğrudan müdahale olduğu için yanlışlıkla yapılan hamleler tele teknik servis yolunu gösterebilir.Siemens symbiandaki topiclere biraz bak istersen..Aslında senin tam olarak istediğin ne onu anlamadım..Programları neden z ye atmak istiyorsun yada ne gibi prolar tele yüklemek istiyorsun..Daha açık şekilde söylersen sana daha fazla yardımcı olabilirim diye düşünüyorum...

Lion Heart

Lion Heart

Üye
ben anladım herhalde ne demek istediğini. Arkadaş telini servise gönderecek değişim için, eski fw'yi nereden bulabilirim diye soruyor? Sitede eski orjinal fw15 servis sürümü vardı ama şimdi nerde bilmiyorum, link kırılmış olabilir? Cmert'e sor istersen... Z sürücüsünde hiçbir değişiklik yapamazsın...
Senin sorununu orjinal firmware yüklemek çözer. Aksi halde garantiyi unut! Ama yamalı firmwareler yüklerkende bunu göze almak gerekiyor...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bende eskiye dönücem garantiye vericem anlamasınlar diye 15001 i yükleyeceğim bu versiyona nasıl ulaşırım????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt