one s türkçe dil yükleme.lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
one s türkçe dil yükleme.lütfen yardım
Arkadaşlar yurt dışından htc one s cihazım geldi fakat türkçe dil desteği yok.root yapmadan nasıl türkçelestiririm ?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ben almanyadan getirtdim.Türkçe var gayet hangi ülke

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
Almanya dan geldi.Joponcayla Çince bile var Türkçe yok.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
More Locale 2 uygulamasını deneyin lütfen... Buyur Link :

abandonware

abandonware

Üye
oldumu bi bizi bilgilendir = dreamagic in cevabı işe yaramış olabilir.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
krazy

krazy

Üye
Ne kadara aldın S4 mü aldın memnun musun öyle teşekkürlerle kurtulamazsın :)

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadara aldın S4 mü aldın memnun musun öyle teşekkürlerle kurtulamazsın :)

Valla almanyadan dayim getirdi fiyatini söylemiyo.para da kabul ettiremedim.şarj ve ısınma konusu haric 10 numara telefon.s3 mü s4 mü ona nerden bakıyoruz ?
Ama alman sitelerine baktim 360-450 euro arasinda degisiyor

omaray

Üye
Bende almanyadan aldım 360 euro falan açtırma falan bin liraya yaklaştı telefonda orijinal türkçe vardı bende tek sorun var şebeke çok zayıf nasıl düzelir bu güncelleme ile düzelir mi sizce

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
Bende almanyadan aldım 360 euro falan açtırma falan bin liraya yaklaştı telefonda orijinal türkçe vardı bende tek sorun var şebeke çok zayıf nasıl düzelir bu güncelleme ile düzelir mi sizce

düzelebilir.eğer düzelmezse servise göndermen gerekir.Bir de açtırmayla falan nasıl 1000 tl oldu onu anlamadım

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Valla almanyadan dayim getirdi fiyatini söylemiyo.para da kabul ettiremedim.şarj ve ısınma konusu haric 10 numara telefon.s3 mü s4 mü ona nerden bakıyoruz ?
GHz den anlarsın.1.7 ghz olanı s3 işlemcili olanıdır,1.5 olanı s4 dür.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

Kutusunda yazar. yada donanımı gösteren programlar var onlardan bakabilirsin.

realites

Üye
Hayırlı olsun kardeşim bu arada bana da bir tane HTC EVO 3D geldi yurt dışından bunda da dil sorunu var ama ben moraloce programı ile yapmak türkçe yapmak istemiyorum istiyorum ki dil klavye ayarları bölümünde de türkçe olsun şimdi bana yabancı telefonun bunun bir çaresi yokmu arkadaşlar ? Yardım edin...

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun kardeşim bu arada bana da bir tane HTC EVO 3D geldi yurt dışından bunda da dil sorunu var ama ben moraloce programı ile yapmak türkçe yapmak istemiyorum istiyorum ki dil klavye ayarları bölümünde de türkçe olsun şimdi bana yabancı telefonun bunun bir çaresi yokmu arkadaşlar ? Yardım edin...

Öncelikle teşkkürler kardeşim..ben de morelocale kullanıyorum.bir sorun yok.yani gayet iyi çevirmiş her yeri.klavye ayarlarında da türkce var,turkce sözcükler falan her sey tam

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
More Locale 2 deneyin lütfen...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
More Locale istemiyorsan rom atmaktan başka yol yok maalesef...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt