ölmeden önce görülmesi gereken yerler...

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Yasminozz tarafından paylaşıldı. Okunma: 4316 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ölmeden önce görülmesi gereken yerler...

South Island - ABD

< Resmi açmak için tıklayın >

Cape Town - Güney Afrika Cumhuriyeti

Golden Temple (Altın Tapınak) - Hindistan

Taj Mahal - Hindistan

Canadian Rockies (Rocky Dağları) - Kanada

Uluru - Avusturalya

Machu Picchu - Peru

Petra - Ürdün

The Pyramids (Piramitler) - Mısır

Yazan: Yasminozz
  2. hepsi birbirinden güzel yerler..ben en çok Mısır'a gitmek isterim...teşekkürler yasmi..:spr

3. büyük ihtimalle buraları göremeden ölürüm:)

4. Ben de Mısır'a gitmek isterdim. Ama Venedik'e daha önce.. Aslında hepsini de görmek isterdim. Bir de Paris.. Tabii hepsi hayallerde :) Boranın dediği gibi, ben de görmeden ölürüm buraları.. :)

5. heralde hepimiz görmeden gideriz

6. piramitleri cok istiyorum gormek cok harika yapitlar :( diğerlerini cokda tutmadim

7. piramitler vede peru daki inka medeniyeti kalıntıları en gizemli yerler bence.mümkün olsa görmek isterdim.

8. bencede....:) :) :)

9. perudaki eserler çok gizemli ve muhteşem gorunuyor
    2. olarakta mısırı gormek isterdim
    gizem beni çekiyor :)

10. Ben şimdilik ülkemizdeki güzelliklerin büyük bir kısmını gördüm, henüz dünya arenasına çıkmaya hazır değilim kendimi geliştirmem lazım :)

11. ben uzakdoguyu merak ediorum yaf honghong çin japonyaa :) koycaksin cebinede parayi çeşit çeşit telefon bilgisayar mp3 calar vs vs :oley :ehe

12. South Island ( ABD ) ve Machu Picchu ( Peru )'daki manzara çok güzel. Bir gün oralarda keyif rakısı içmek isterim..

ölmeden önce görülmesi gereken yerler... konusuna benzer içerikler

1. Ölmeden Önce Görülmesi Tavsiye Edilen Yerler ( 19 Ağustos 2008 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Sri Lanka Sri Lanka Güney Asya da, Hint Okyanusu nda ada, Hindistan ın güneyinde yer alır.Bir efsaneye göre Hz Adem burada yitirdiği cennetin yasını tutmuştur.Bu yüzden burdaki pirtulatalga doruğunun diğer adı adem doruğudur.Tamiller, Sri...
  2. Türkiye'de Görülmesi gereken yerler :) ( 11 Haziran 2009 | Her Telden Fotoğraflar )

KELEBEK VADİSİ Kelebek Vadisi, Muğla ili, Fethiye ilçesinden motorla ulaşılabilen tabiri caizse bir cennet bahçesidir. Sahip olduğu ender türler nedeniyle dünya mirası olarak korunması önerilmiş, 100 dağdan biri olan Babadağ'ın...
  3. Istanbul görülmesi gereken yerler ( 1 Eylül 2010 | Kültür - Sanat )

BOĞAZİÇİ "Bu asrın ilk yıllarında Boğaziçi en çok hatıra getirdiği eski Venedik gibi sanki bir göl tarzında kendi üstüne kapanmış ve kendine mahsus adetleri ve zevkleri olan büsbütün hususi bir alemdi. Barındırdığı bir çok an'aneler...
  4. Ölmeden Önce Yapılması Gereken 100 Şey ( 26 Şubat 2011 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Bu konu Netyol.Com'dan alınmıştır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın. Ölmeden Önce Yapılması Gereken 100 Şey oyunu Ölmeden Önce Yapılması Gereken 100 Şey BU KİTABIN YAZARI ÖLMEDEN ÖNCE YAZDIKLARININ SADECE 50 SİNİ YAPABİLMİŞ NE YAZIK Kİ...
  5. Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 5 Film ( 9 Temmuz 2011 | Sinema - Tiyatro )

1-)Yeşil Yol(dram) 2-)Başlangıç(bilim kurgu) 3-)Esaretin Bedeli(dram) 4-)Kara Büyü(korku) 5-)Zindan Adası(psikolojik) arkadaşlar bu filmlerin hepsini izledim bu filmler hayata bakış açınızı değiştirip karakterinizi olgunlaştıracaktır....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 12:53:01