Öldürülen 3 PKK'lı Türkiye yolunda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Öldürülen 3 PKK'lı Türkiye yolunda
Fransa’nın başkentinde suikast sonucu öldürülen PKK kurucularından Sakine Cansız, Ulusal Konseyleri'nin temsilcisi Fidan Doğan ve Kürt gençlik hareketi üyesi Leyla Söylemez’in leri yolunda.

3 kadının cenazelerinin en geç çarşamba sabahı İstanbul’da olması bekleniyor.

3 cenazenin Paris'ten törenle önce İstanbul'a oradan da Diyarbakır’a götürüleceği ve burada da bir tören düzenleneceği kaydediliyor. Konuyla ilgili

iki açıklama geldi.

Fransa’daki Kürt dernekleri federasyonu, cenaze işlemlerinin yarın tamamlanacağını ve naaşların ailelere teslim edileceğini açıklarken, cenazeleri gönderecek şirket de, uluslararası bir sorun çıkmadığı takdirde işlemlerin salı günü tamamlanacağını duyurdu.
Bu açıklamaların ardından, 3 PKK’lının cenazelerinin en erken salı akşamı en geç de çarşamba sabahı Türkiye’de olacağı kaydedildi.
Cenazeler için salı günü Paris’te bir uğurlama töreni düzenleneceği belirtilirken, buradaki kaynaklar, Diyarabır’da da bir tören yapılacağını keydetti.
Sakine Cansız Tunceli’de, Fidan Doğan Kahramanmaraş-Elbistan’da, Leyla Söylemez de Mersin’de toprağa verilecek.

drmaxi

Üye
eğer Türkiye de tören düzenlenirse yazıklar olsun.

komando04

komando04

Üye
bravo kardeşim gerçekten bu adaletsizlik ne zaman bitecek bilinmez ama olan bizlere oluyor

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu başlığı ve eleştiriler değiştirilmiştir.
Siyasi görüşünüz ne olursa olsun, sitede; Devlete, Millete, Siyasi partilere ve başkanlarına, terör örgütüde dahil hain yada değil, ağır eleştirilerde bulunmayınız üslubunuzu bozmayınız.

Açıklamamı gayet açık ve net belirttim arkadaşlar, bu ve buna benzer siyasi konular silindiği yada düzeltildiği taktirde fevri olduğunu kişisel sebeplerden yapıldığını düşünmeyin.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
CABBAR

CABBAR

Üye
Inşallah yarın olay çıkmaz.

Samet.25

ne cenazesi les onlar les

Jomolocco

Jomolocco

Üye
leslerin cenazesimi olurmus atin kargalara gerci onlarinda midelerini bozmak istemeyiz

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konu başlığı ve eleştiriler değiştirilmiştir.
Siyasi görüşünüz ne olursa olsun, sitede; Devlete, Millete, Siyasi partilere ve başkanlarına, terör örgütüde dahil hain yada değil, ağır eleştirilerde bulunmayınız üslubunuzu bozmayınız.

Açıklamamı gayet açık ve net belirttim arkadaşlar, bu ve buna benzer siyasi konular silindiği yada düzeltildiği taktirde fevri olduğunu kişisel sebeplerden yapıldığını düşünmeyin.

Mustafa abi konuyu kapatman daha yararlı olurdu.Burda ima ettiğim nokta bambaşkaydı.Resmen teröristi haber yapıyoruz mesele terör ve yandaşlarının ne olduklarını ve sömürdüklerini ima etmekti.Bu devletin başıda,bir başkasıda gerçeği kör nokta olarak göstermek ne kadar doğru.Ama açık olan yine belirteceğim üzere bu kafirleri Bu vatana sokmak Türk milletine küfür etmekdir.Dağlarda,ovalarda yurdumun dört bir yanında şehitlik nişanını takmış erenlerin kanını sızlatmaktır.Göz yumulsun ama kudret birgün aşılacakdır.

Ek olarak konunun kaldırılmasını talep ediyorum.

Samet.25

Mustafa abi konuyu kapatman daha yararlı olurdu.Burda ima ettiğim nokta bambaşkaydı.Resmen teröristi haber yapıyoruz mesele terör ve yandaşlarının ne olduklarını ve sömürdüklerini ima etmekti.Bu devletin başıda,bir başkasıda gerçeği kör nokta olarak göstermek ne kadar doğru.Ama açık olan yine belirteceğim üzere bu kafirleri Bu vatana sokmak Türk milletine küfür etmekdir.Dağlarda,ovalarda yurdumun dört bir yanında şehitlik nişanını takmış erenlerin kanını sızlatmaktır.Göz yumulsun ama kudret birgün aşılacakdır.

aynen katiliyorum haberlerini yaparak prim yapiyoruz onlara onlarin istedigide bu tvlerde internette haber olmak kendilerini masum gostermek

CABBAR

CABBAR

Üye

Ne güzel demişin be. Bi gün gelecek bu vatana çektirenler Allahından bulacaklar.

Samet.25

torenlerini yapip gomuyolar pkk bayraklarinida hastanelere asmislar diyarbakirda yaziklar olsun baska bisey demiyom resmen sehit muamelesi yapiyolar ucakla getirmeler filan yaziklar olsun

zombaka

zombaka

Üye
yapacak bişey yok kimliklerinde türk vatandaşı yazıyo hain olsalarda yapcak bişey yok hoş bana kalsa abd nin Usame bin Ladin e yaptığı gibi okyanusun dibine yollatırdım ama neyse adminlerden ceza yemıyım

komando04

komando04

Üye
Bunları kandırıp yanlış yaptıranlara lanet olsun,sonuçta insanız ama keşke şerefli bir şekilde ölseydi bunlar,Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği üzere :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt