Okulun tabletlerine oyun yükledim ama ... yardım

Konu, 'Android Tabletler' kısmında salube tarafından paylaşıldı. Okunma: 1715 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Okulun tabletlerine oyun yükledim ama ... yardım

Gerisi malum ilk gün açıldı sonrada mobil sistem tarafından engellenmiştir yazısı gelmeye başladı ve açılmıyorlar yardım edin

Yazan: salube
  2. Yapacak birşey yok oynayamıcaksın.

3. bu tabletler eğitim için verildi oyun oynamanız için değil :)

4. sorun keşke sadece oyun olsa kitapların pdf side açılmıyor yine aynı hatayı veriyor

5. salube kardeşim o hata geldi evet haklısın bende araştırıyorum daha çözüm bulamadım. kitaplar, eba market, oyunlar falan açılmıyor. öğretmenlere gösterdiğimde, o hatanın fotoğrafını çektiler ve vesteldeki yetkililere yolladılar. bu hata tüm türkiyeyi kapsıyor sanırım. YANİ ÇÖZÜM PAZARTESİ GÜNÜNÜ BEKLEMEK.

6. inşaAllah bence hiç güncellememeri lazımdı madem bilmiyorlar

- - - Eklendi - - -

guncel

Okulun tabletlerine oyun yükledim ama ... yardım konusuna benzer içerikler

1. sbp yükledim ama 3 d olmuyor yardım ( 20 Kasım 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

arkadalar sbp mobile shell endirdim ama 3 d yapamadım internette hep 3 d resimleri var ne yapmalıyım bendeki klasik ekran oluyor...
  2. Tablet oyun (Yardım) ( 25 Ocak 2013 | Android Tabletler )

beyler bende bi tablet var. tablete bir oyun indirdiğimde indirdiğim oyunun daha önceden oynanmıs verilerini yüklüyor ama ben sıfırdan baslamak istiyorum verileri sil diyorum ama durum değişmiyor ne yapabilrim fabrika ayarlarınada döndürdüm ama...
  3. Okulda verilen tabletlerde oyun açma çözüm ( 7 Mart 2013 | Android Tabletler )

-Konu içeriği silindi.-
  4. Ofw Yükledim Ama Ekran Gitti Acil Yardım ( 5 Kasım 2013 | S60v5 Orjinal FW Bölümü )

Önce 5800 Xm v60.0.3 Orjinal Dosyaları "Black"Blue"Red"Navi".No Rapid..Direk İndirme... burdan indirdiğim dosyaları yüklemeye çalıştım Bu hatayı aldım Sonra CRT 308 Kutucuğunu İşaretledim Sonra Flasha bastm...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 15:48:05