Okulda Taciz Skandalı !!!

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ALpeRenBuGRa tarafından paylaşıldı. Okunma: 3509 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Okulda Taciz Skandalı !!!

Muğla'nın Fethiye'ye ilçesindeki bir köyde ''kız öğrencileri taciz ettiği'' iddiasıyla hakkında adli ve idari soruşturma başlatılan öğretmenin, ''soruşturmanın selameti ve güvenlik'' gerekçesiyle ilçe merkezine alındığı bildirildi.

Fethiye Kaymakamlığı yetkililerinden alınan bilgiye göre, 12 Şubat'ta, ilçenin bir köyündeki ilköğretim okulunda eğitim gören 3 öğrencinin velilerinin başvuruları üzerine, ''kız öğrencileri taciz ettiği'' iddiasıyla hakkında adli ve idari soruşturma başlatılan öğretmen Z.T. (55), ''soruşturmanın selameti ve güvenlik'' gerekçesiyle merkeze, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü emrine alındı.

BAŞKA ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLDİ

Yetkililer, Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli'nin, adı geçen öğretmenin yerine başka bir öğretmeni görevlendirdiğini bildirdiler.

Öte yandan öğretmen Z.T. hakkında açılan davanın, haziran ayında Fethiye Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülmesine başlanacağı öğrenildi.

Fethiye'nin bir köyünde, 12 Şubat'ta, 14'ü kız 21 öğrencinin eğitim gördüğü ilköğretim okulunda 3 öğrenci velisi, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne dilekçeyle başvurarak, öğretmen Z.T.,'nin (55) kimi öğrencilere tacizde bulunduğunu ileri sürmüşlerdi. Şikayet üzerine de öğretmen hakkında adli ve idari soruşturma başlatılmıştı.

i.haber
  2. allahın belası süpyenci sapık
  3. yorum yok :S:S
  4. Ne oluyo ya :ss

Öğretmen bide :ss

5. Öğretmen Olması Birşeyi Değiştirmez ki!
  6. yorum yok
  7. bide öğretmen yapıyor ya
    yuh be
    kimler eğitiyor çocuları bi baksanıza
  8. o ögretmeni waryA:Q
  9. :@:@:@
  10. Ögretmen olmak hayatta istemezdim çnkü ögretmenleri sevmiyorum...

Hadi bakalım Uyu Milli Egitim Bakanlıgı gör ögretmenlerimizi...

(Anadoludaki zor şartta emek veren ögretmenler haric..)
  11. Basımızdakiler Neki Ögretmenler ne ypasın?
  12. artık böyle ögretmenler bizi eğitiyor ha ülke nereye gidiyo nasıl bu hale geldik :S
  13. Analar babalar. Çocuklarınızı kime emanet ettiğinizi görün. Sübyancı sapık. Köpek herif.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.