odin telefonu görmüyor!

Sponsorlu Bağlantılar

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
odin telefonu görmüyor!
odin v4.42 gio (2.3.3) ü görmüyor. 2.3.5e yükselticem. şuanki sürüm kiesin. nasıl görecek ya? :/

----------Eklendi @ 18:40:32 ---------- Yazıldı @ 18:15:37 ----------

tamam sorun yok 2.3.5 e yükselttim :)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
nasıl ekran görüntüsü yüklesene ben hiç rom yüklemedim sonra başıma iş açılır falan zaten burası avrupa kaçak sürüm kullanan az

----------Eklendi @ 20:41:32 ---------- Yazıldı @ 20:38:40 ----------

bunun gibimi

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
görüntü farkı yok 2.3.3 den ya aynı paylaştığın resimdeki gibi. şimdi simpliGio 1.3 yükledim en son flash player desteği sağlıyor. ama tükçe desteği yok.

----------Eklendi @ 22:13:45 ---------- Yazıldı @ 22:10:41 ----------

bide ben tekrar kies romuna dönersem garanti kapsamına girer demi telefon?

enemler

Üye
odin v4.42 gio (2.3.3) ü görmüyor. 2.3.5e yükselticem. şuanki sürüm kiesin. nasıl görecek ya? :/

----------Eklendi @ 18:40:32 ---------- Yazıldı @ 18:15:37 ----------

tamam sorun yok 2.3.5 e yükselttim :)

galax s2 içindir anlattıklarım
bilgi vereyim başkalarına yardım olsun
arkadaşım bendede aynı hata oldu ama hata bende imiş ne yaptımsa tel i görmedi driver yükledim kiesi yeniden kurdum yani sitelerde denilen her şeyi yaptım orjinal usb ile bağlandım olmadı sonra bir yerde rastladım

şimdi yanlışlık nerede imiş söleyim :teli kapatıp download modunda açmak için home yani orta tuş sonra bura önemli ses kısma tuşu yanı ses - tuşuna ve güç düğmesi yani teli açıp kapattığımız tuşa üçüne basılı tutuyoruz ve samsung yazısı gelenece bekliyoruz forumlarda böyle tarif ediliyormuş ama ben ses +tuşuna yani ses açma tuşuna basıyormuşum ve tel download olarak değil format atılan yer çıkıyormuş malum ses açmak için düğmenin üstüne kısmak için altına basılıyo burayı gözden kaçırdığım için çok sıkıntıya girdim

galax s2 yi güncel versiyondan geri önceki versiyona yüklemek yani 4.3.3 den 2.3.5 e geri dönmek ben yaptım oldu sorumluluk sizindir çok dikkat ister

önce şu mesele yi söyleyim ilgilenenler için çün kü çok uğraştım yapmadan önce korktum ya allah dedim ve yaptım çok şükür oldu galax s2 mi güncelledim ve versiyonum 4.0.3 e yükselttim bazı proğramlar çalışmadı mesele svox satın almam gerekti tel yavaşladı önceki versiyonda çalışıyodu ve acaba önceki versiyona dönebilirmiyim tel tümden gidermi diye korktum forumlardada bir bilgi bulamadım ama kafaya koymuştum 2.3.5 rom versiyonunu buldum orjinal sitesinden ve 2.3.5 rom u yükledim odin üzerinden pid e csc ve phone yerlerini boş bıraktım sade pda yerine indirdiğim 2.3.5 romu gösterdim açılırken hata verdi ama teli kaptıpt tekrar formatladım oldu şimdi sorunsuz 2.3.5 kullanıyorum rom ve root yapma bilgileri forumlarda çok oralara bakınız

mstaaga13

Üye
Lg E-730 telefonuma cyanagen mod9 attım şimdi telefonu açtığımda sadece bir resim geliyo ne yaptıysam olmadı telfoncularda yapamadı (pc bağlantısı ve hard reset olmuyor)

Üst Alt