Ödev Kapakları Nasıl Çıkarılır

Konu, 'İlköğretim ve Liseler' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1677 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ödev Kapakları Nasıl Çıkarılır

Ödev Kapakları çıktısı nasıl alınır
    Ödev Kapakları Nasıl yazdırılır

Microsoft Word belgesinde açmış olduğunuz ödev kapağınızın çıktısını alabilmeniz için Word dosyasının sol üst köşesinde Dosya yazısına tıklayınız tıkladığınızda açılan alanda Yazdır yazısına tıklayıp yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz .

Yazan: Dogus Pertez

Ödev Kapakları Nasıl Çıkarılır konusuna benzer içerikler

1. Ödev Kapakları Hazır Kapak ( 28 Ocak 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Arkadaşlar hepimiz ödev hazırlarız yada tanıdıklarımız bilgisayarımız olduğu için ödev kapağı hazırlatırlar. Artık uğraşmanıza gerek yok. Sizler için hazırlanmış Kapaklar Buyrun.... Genel ödev Kapağı Genel Ödev Kapakları...
  2. Ödev Kapakları Tarih ödevi kapak ( 2 Mayıs 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Tarih dersi ödev kapağı Tarih performans ödev kapağı, Ödev kapakları tarih [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Ödev Kapakları İngilizce Ödevi ( 3 Mayıs 2012 | İlköğretim ve Liseler )

İngilizce ödev kapakları, ingilizce performans ödev kapağı, ödev kapağı ingilizce
  4. Ödev kapakları kimya ödev kapak ( 3 Mayıs 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Kimya performans kapağı, Kimya dersi ödev kapağı,
  5. Ödev Kapağı Nasıl Yazılır ( 4 Mayıs 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Ödev Kapağı Nasıl Yapılır Performans Ödev Kapağı hazırlama Ödev kapağı hazırlamada Word size oldukça kolaylık sağlıyor. Programda gördüğünüz gibi Ekle sekmesinden istediğiniz kapağı kullanabilirsiniz. Ayrıca kendiniz de bunlara benzer ödev...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 17:15:48