Ocak Ayi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Ocak Ayi

Evet sayin arkadaslar. Herkese iyi aksamlar. Sizlerin yilimizin ilk ayindan beklentileriniz. Gerceklestirmek.istedikleriniz neler?

Benim ehliyeti almam. Ve haftaya cumartesi direksiyon sinavin var. Bu gidisle alacak gibiyim Allahin izniyle.

Sizinkiler nelerdir?

Astrosman

Astrosman

Üye
Bi kız var yarın inşALLAH ALLAHın izniyle olacak inşALLAH ALLAH kısmet ederse.. Bir de tıbbi görüntüleme okuyup yani röntgençi olup 2yıl okuyup bir iş bulursam kız HELALime Almak istiyorum..

CABBAR

CABBAR

Üye
Bi kız var yarın inşALLAH ALLAHın izniyle olacak inşALLAH ALLAH kısmet ederse.. Bir de tıbbi görüntüleme okuyup yani röntgençi olup 2yıl okuyup bir iş bulursam kız HELALime Almak istiyorum..

Osman olur inşallah

doctorrr

doctorrr

Üye
Hayal kurmaktan vazgeçtim. Bi' beklentim yok olduğu kadar diyorum...

Symbianize

Symbianize

Üye
Osman inşallah olur bende iyi notlar bekliyorum

DDorlion

DDorlion

Üye
Bende insallah sinifi gecip muhasebe bolumune gitmek istiorum olursa bide benmde kiz meselesi var 9 defa ugrastm olmuyo taktm kafayi diorumki 10 yapsanniki :) (bu konuyla ilgili gorus bildrcekler varsa pm atsin lutfen ck kararsizim

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi

İnsallah olur kardesim

zombaka

zombaka

Üye
Yılın 365 günündende beklentim yok

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Pek bi beklentim yok vallahi 43 gün sonra askere gidiyorum :D ;)

otostopçu

otostopçu

Üye
ne kadar inşaat olan yerlerin yanından geçsemde düşmüyo arkadaş bişey kafama yada ne bilem bi araba çarpsın. Bindiğim otobüs takla atsın tek ben öleyim.o bile olmuyor arkadaş düşün sen bide iyi bişey istesem ne olucak acaba

zombaka

zombaka

Üye
ne kadar inşaat olan yerlerin yanından geçsemde düşmüyo arkadaş bişey kafama yada ne bilem bi araba çarpsın. Bindiğim otobüs takla atsın tek ben öleyim.o bile olmuyor arkadaş düşün sen bide iyi bişey istesem ne olucak acaba

sakin ol reis sakin

otostopçu

otostopçu

Üye
:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt