O zaman niye yapıyosun?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NoScatter

NoScatter

Üye
    Konu Sahibi
O zaman niye yapıyosun?
Karga ile Ayı uçakla yolculuk yapıyorlarmış. Karga servis düğmesine basarak hostesi çağırmış. Hostes gelmiş: - "Buyrun efendim, nasıl yardım edebilirim" diye sorunca karga: - "Hiiiç, i*nelik olsun diye bastım" demiş. Hostes bozulmuş tabii ve gitmiş. Biraz sonra karga tekrar düğmeye basmış ve hostes gene gelmiş. Karganın cevap aynı: - "Hiiiç i*nelik olsun diye bastım" Bu olayı üçüncü kez yine yapar. Ama hostes bu sefer bir daha böyle yaparlarsa onları pilot'a şikayet edeceğini söyler. Karga tekrar aynı şeyi yapınca da hostes gerçekten kargayı pilota şikayet eder. Pilot gelir ve: - "Bir daha yaparsanız sizi uçaktan atacağım" der. Biraz sonra bu kez zile ayı basar. Hostes gelir: - "Buyrun, nasıl yardım edebilirim?" Ayı: - "Hiiiç, i*nelik olsun diye bastım" deyince hostes pilotu çağırır ve pilot bunları aşağı atar. Karga havada süzülür ama ayı bağırmaya başlar: - "Kurtar benii, kurtar benii!" Karga sakin sakin: - "Sen uçmayı bilmiyo musun?" - "Hayır?" - "O zaman niye i*nelik yapıyosun!" :kop::kop:

(*)__*_"NoScatter Farkıyla"_*__(*) Fıkralara Devam...Hak Ettiysem Teşşekür Edin Lütfen...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228, navigo ve DoRM

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Sen yap yap sonra başkalarının üstüne at.... =D

NoScatter

NoScatter

Üye
    Konu Sahibi
:kop::kop:

--------------- Ekleme ---------------

eyw tşr için

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Önemli değil koçtaş.... :ehe

NoScatter

NoScatter

Üye
    Konu Sahibi
koçtaş derken ?

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
:ehe

Adilx05

Adilx05

Üye
:kop::kop::kop:Sözün bittiği yer...

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
ayı işte haketmiş...:ehe

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
i*ne ayı :ehe

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
:naughty: beceremiyosan niye deniyon....

WitchKing

Üye
:D :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt