Numarasıyla Vodafone geçme yardım!...

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında PhyscoDevil tarafından paylaşıldı. Okunma: 9842 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Numarasıyla Vodafone geçme yardım!...

Arkadaşlar ben avea dan vodafone geçmek istiyorum ama iki sorum var.

1.Benden vodafone geçmeek için benden para alacaklarmı(arkadaş turkcell den avea ya geçti ondan hiç para almamışlar.)
    2..Numaramda bir değişiklik olacakmı(arkadaşımın yine aynı numarası var değişmedi.)
    bu sorularıma yanıt verirseniz sevinirim

Yazan: PhyscoDevil
  2. Numara taşımada ücret kesinlikle talep edilemez..Yasal değildir.Eğer talep edilirse şikayet hakkınız vardır..
    Numaranızda hiçbir değişiklik olmayacaktır..Aynı numaranızı kullanabilirsiniz.

3. 4 ay boyunca 250 her yöne dakika konuşma da bedaaava

Numarasıyla Vodafone geçme yardım!... konusuna benzer içerikler

1. !!!!!vodafone Gizli Numarayı Kaldırdı!!!!!!! ( 17 Aralık 2007 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

konuyla ilgili ayrıntılı bilgi burada karışık bir site umarım anlayabilirsiniz bilgi linki aşağıda mevcuttur. Vodafone / Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi
  2. Vodafone, Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme - Yardım ( 19 Nisan 2008 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar cahilliğimi hoşgörün çok acil yardıma ihtiyacım var. Bir Vodafone no'sunun kime ait olduğunu nasıl bulabilirim.
  3. Vodafone bilinmeyen numaralar ( 23 Aralık 2009 | Vodafone Servisleri / 3G )

Bilinmeyen Numaralar Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz....
  4. Vodafone Özel Numaralar ( 24 Ocak 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar özel vodafone numaraları bulunmaktadır istediğiniz numarayı bize bildirin ilinize göre numaralar takım numaraları özel vip numaralar iletişim numaramız : 0544 911 5858 Msn : [email protected] Güncel Haberler
  5. Vodafone bilinmeyen numaralar ? ( 9 Eylül 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar bu Vodafone'da bilinmeyen numaraların kimin üstüne kayıtlı olduğunu öğrenebileceğimiz bir servisi yok mu?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 21:22:38