Numarasını Vodafone'ye taşıyana 1500 dakika Hediye Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SlashGun

SlashGun

Üye
    Konu Sahibi
Numarasını Vodafone'ye taşıyana 1500 dakika Hediye Kampanyası
ben turkcell'den vodafoneye tasıdım. ilk 1500 dakka geldi 100 kontor yükledikten sonra.
2.yi yükledim gelmedi tam bir fiyasko :) dalga gibi daha sonra yüklemedim sinirime hala yüklecenek duruyor. Güvenimi sarstılar. Vodafone iletişim Merkezine gittim koskoca mağazaya dedimki böyle böyle.
Adam bana demesinmiki Ben bilmiyorum. :D vay benim vodafoneye gecen aklıma..

kartoncu

kartoncu

Üye
Kardeş ilk yüklediğin tarih örnek 15.01.2010 yüklediysen 2. ay 15.02.2010 ykleyeceksin o tarihden önce yüklersen hediye kontör gelmez..

SlashGun

SlashGun

Üye
    Konu Sahibi
hıhı evet daha sonraları öyle dediler. kanka peki saçma değilmi bana saçma geliyor. ya param tutmadı bedava alamıcazmı :) 3 kağıtcılık resmen bana göre

sarıoklar

Üye
Türkiye'de tüm operatörlerde kampanya veya tarife avantajlarından yaralanmak için 31 günde bir kontör yüklenir.
30 gün içerisinde isterseniz 10 kere 100 kontör yükleyin yine hediye ve avantajlardan yararlanamazsınız.

SlashGun

SlashGun

Üye
    Konu Sahibi
ben öyle dalgalardan hoşlanmıyorum açıkcası. ama öyle demediler hattı alırken. bilgilendirmediler herkes rolünü iyi oynuyor. saçma çok saçma. zaten bunlar milleti yemek için varlar. zaten baslıcam yakında kimin kontörü bittiyse ona gecicem. olmuyor böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt