Numaran Görünmeden Mesaj Atma Bilen Varsa Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

klapaucius

Üye
ee nası yapcam onu

mehteren

Üye
vodafonda geçerli 4040 arkadaşlar alıcının numarasını yazıyorsun ve 54********boşlukmesajını yaz 4040'a gönder

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mesajda Olmuyor Diye Biliyorum.

Solamente

Üye
evet bu bir vodafone hizmetiydi :) hala devam ediyomu bilmiyorum ama mesaj 4040 diye bir yerden geliyo bi şifre veriliyo o şifre üzerinden yanıtlanıyo ama bi tavsiye mesaj güzel bi içerik ise saklama kendini kötü isede yazık bayram bayram üzme kimseyi :)

babyboy166

Üye
hcdfjskf

5700xpress

Üye
Messenger Pro İnstaller diyorum sadece hem bedava hem istediğiniz numara veya isim yazma özelliği var googleden aratın bana teşekkür edeceksiniz :)

greasing00

Üye
******* sizin verdiğiniz yardımları ya site engellenmiş oluyo yada açılmıyo ***** koyduklarım

slnkr

Üye
link açılmıyor ltfn başka bir link e yönlendirirmisiniz..

Doğan

Üye
program yoktur sanırım

kur

kur

Üye

burdan indirin.
burda da kurulum izahi var,

yararli linkler..:sn:

mert1994gs

Üye
yk böle şeyler blöf:D

professor65

Üye
ya arkadaşlar bu gizli no dan atılan mesajların sahibini bulamaz mıyız?

sinnernekolens

Üye
Evet arkadaşlar bu internetten atılan gizli mesajların sahibini nasıl bulabiliriz çok acil yardım.....

onur123123123

Üye
arkadaşlarr yaaaaaaaaaaaaardııım lütfen böyle bir program varsa link atın lütfennn!!!

SeDA NUR...

Üye
Ya nası yapıcam bunu biri yardımm etse linkini atsa yada bunu yapabilceiğim bi site vs. War m ı?

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
vodafone aboneleri vodafone menuden özel servislere gelip özel mesaj gönder diyerek özel mesaj gönderebilirler

hunter1453

Üye
sitenin adını hatırlamıyorm ama böyle bi site vardı almancaydı. günde 10 adet sms göndermeye izin veriyodu (tabi istediğimiz kadar üyelik açabiliyoduk:naughty:) sonra site çöktümü noldu bidaha giremedim.

mr_kamil

Üye
Tüm sorulariniza ceva Fishtext prosu.Limitsiz sms göndere biliyosun,senin tel numarani da pro kendisinden salliyo.Programi burdan indire bilirsiniz.
wap.fishtext.com
bi tesekkuru cok görmezsiniz sanirim.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
vodafone 'un öyle bi özelliği vardı özel mesaj gönderme diye.program gibi bişeydi. numaran görünmeden herkese msj atabiliyordun

Üst Alt