Numaramı başka operatöre taşıtmak istiyorum ama hangisine?

Sponsorlu Bağlantılar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Numaramı başka operatöre taşıtmak istiyorum ama hangisine?
Merhaba arkadaşlar telefondan giriyorum konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. 2 senedir Turkcell kullanıyorum ve çok pahalı olduğundan şu sıralar hiç memnun değilim. Sizce Vodafone'ye mı geçmeliyim yoksa Avea'ya mı? Ucuz ve çekim kalitesinin iyi olması benim için daha önemli. Hangisini öneriyorsanız nedeniyle beraber açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim :)

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
Avea iyidir. hem ucuz hemde vodafone'a göre çekim kalitesi iyi. örnekleyecek olursak, teyzemler alt katta oturuyo. vodafone ve turkcell olanlar camın önüne geçmeden konuşamazken ben istediğim yerden rahatça her işimi yapabiliyorum. tabi ki bi yere bakılarak karar verilemez ama vodafone'dan iyi olduğu kesin.

.caner.

.caner.

Üye
Avea Vodafonedan daha kötü cekiyor atiyorum piknik alaninda avea da konuşma yapilamazken ben internete giriyordum.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Avea iyidir. hem ucuz hemde vodafone'a göre çekim kalitesi iyi. örnekleyecek olursak, teyzemler alt katta oturuyo. vodafone ve turkcell olanlar camın önüne geçmeden konuşamazken ben istediğim yerden rahatça her işimi yapabiliyorum. tabi ki bi yere bakılarak karar verilemez ama vodafone'dan iyi olduğu kesin.

Avea Vodafonedan daha kötü cekiyor atiyorum piknik alaninda avea da konuşma yapilamazken ben internete giriyordum.

Telefondan telefona değişir diye düşünüyorum?

purt

Üye
Aylık sabit faturalı 27 TL ye 4 GB internet, heryöne 1000 dk. 1000 Sms, kurumiçi avealılarla sınırsız görüşüyorum.

Avea bana çalışıyor.:D

yaren_dede

yaren_dede

Üye

benim çalıştığım yerde 2000 kişi çalışıyor ve avea çekmiyor tek çizgi çektiğinde sevinen bile var :) yani istanbulun göbeğinde çekmiyorsa nerede çekecek? neyse bence vodafone ve avea tarifeleri ile daha uygun ikiside seçilebilir

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Aylık sabit faturalı 27 TL ye 4 GB internet, heryöne 1000 dk. 1000 Sms, kurumiçi avealılarla sınırsız görüşüyorum.

Avea bana çalışıyor.:D

Ahahah :D

benim çalıştığım yerde 2000 kişi çalışıyor ve avea çekmiyor tek çizgi çektiğinde sevinen bile var :) yani istanbulun göbeğinde çekmiyorsa nerede çekecek? neyse bence vodafone ve avea tarifeleri ile daha uygun ikiside seçilebilir

Sanırım Vodafone seçicem gibi :)

phasan

phasan

Üye
Vodafone çekımı avea dan daha ıyı soyle dıyım 4 yerden 1 çeker anca avea

Üst Alt