Numara Taşıma soru! (çözüldü)

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında daraske tarafından paylaşıldı. Okunma: 18317 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Numara Taşıma soru! (çözüldü)

Benim Hattım Turkcell'di Bunu Vodafone'ye Taşıdım
    Sms Hakkım Bitti Diye Bir Mesaj Gelmedi Ve Mesajları Kontörden Yedi Bende Bundan Sıkıldım Ve Avea'ya Geçmek İstiyorum!
    SORUM: TURKCELLDEN VODAFONE GEÇMİŞ BİR HAT AVEAYA GEÇEBİLİRMİ
    YANİ KAÇ DEFA NUMARA TAŞIMA HAKKIMIZ VAR!:hmmm

Yazan: daraske
  2. Hat taşımada sınır yok fakat zaman engeli var. Bir hat en az 3 ayda bir taşınır. En son numara taşıma işleminden sonra 3 ay geçmiş ise numaranı istediğin operatöre taşıyabilirsin, eğer 3 ayı doldurmamışsan numaranı taşıyamazsın.

3. Sağolun 3 Ayı Geçmişti

Foruma Çok Teşekkürler

4. mrb arkadaşlar ben hattımı vadafoneden avea taşıdım bugun vadafone iptal oldu avea taktım bu seferde sim kaydı yapılmadı dio sorun ne olabilir yardım?

5. hat açılmamıştır o zaman biraz daha bekleyin.

6. ya ben bişey sorcam acil cevaplarsanız sevindirik olcam benim bi hattım var avea ydı sonra vodafone çevirdi abim kullandı sonra ben geri aldım t.cell yaptım şimdi yeniden aveya dönmek için başvuru yaptm beş gün oldu hala işleme alınmıştır mesajı gelmedi sizce numara taşımanın sınırı varmı yoksa beklemeliyim lütfen bilenlerden bi cevap istiyorum!!! :(

7. Geçiş yaptığınız bayi ile alakalı bir durumdur. Geçiş için başvuru yaptırdığınız bayiye giderek sorgulama yaptırabilirsiniz. Dilerseniz numaranızı özel mesaj ile gönderin sorgulayıp cevabı size bildireyim.

8. arkadaşlar numara taşımada sınır yok,istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyın hattınızı,sadece yeni alınan bir hat 3 ay beklemek zorundadır...!!!

9. bira ay içinde numara iki kere numara taşına bilirmi

--------------- Ekleme ---------------

t.cell den vodafone geçtim biray öncede aava geçtim acaba şimdi tekrar t.cell geçebilirmiyim

10. Hattınız yeni değilse 1 ay içinde taşıyabilirsin.

11. Arkiler ben turkcell hat aldım faturasız daha 1 ay bile olmadı. Şimdi gidip vodafone geçebilir miyim
    Yoqsa şu 3 ay kadar beklemem mi lazım

12. geçebilirsin ama son faturanı ve kdv leri ödenen lazımmış

13. arkadaslar numarayı tekrar tasıyınca kampanyalardan yaralanabiliyor muyuz ??

14. hayır faydalanamıyorsun.

Numara Taşıma soru! (çözüldü) konusuna benzer içerikler

1. Avea numara taşıma? soru? ( 25 Ocak 2009 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşLar benim hat turkcell ve dayımın üzerine kayıtLı ben numaramı taşıyıp avea ya geçmek istiyorum.. hani bu taşıma sırasında kimLik istiyorLar ya ben dayımın kimLiği iLe mi gitmeLiyim? yoksa kendi kimLiğimLe gitsemde oLar...
  2. Soru: Numara taşıma hakkında ( 14 Haziran 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

turkcell hattımda -30 kontör varken numaramı taşısam turkcell benden bu 30 kontörü alabilr mi veya ilerde başıma iş açar mı??
  3. avaeya numara taşıma sorunu; ( 30 Ocak 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

iyi günler.ben geçen hafta turkcell olan nuamaramı aveaya taşımak için başvurdum.başvurudan birkaçgün sonra 30/01/2011 07:30 da geçişiniz tamamlanacaktır mesajı geldi. bu sabah o saatte geçiş olmadığı gibi saat 9 dan sonra turkcell sim kayıt...
  4. Numara Taşıma Hakkında Bir Soru?[Çözüldü] ( 9 Haziran 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Selamlar,hattımı 8 Nisanda aldım.Ben başka operatöre geçip geri gelmem lazım vodafone a, 3 ay dolmadan geçiş yapılabilir mi?
  5. numara taşıma hakkında bi soru ( 27 Ocak 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

slm arkadaşlar çok az kullandığım turkcell hattımı kaybettim şimdi yeni sim kart alsam turkcell 10 tl falan isteyecek. bende numara taşımayı düşündüm ama en son temmuz yada ağustos ayında tl yüklemiştim numaramı taşısam tasirlar mı avea yada...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 18:51:25