Numara Taşıma Hakkında Bir Soru?[Çözüldü]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Numara Taşıma Hakkında Bir Soru?[Çözüldü]
Selamlar,hattımı 8 Nisanda aldım.Ben başka operatöre geçip geri gelmem lazım vodafone a, 3 ay dolmadan geçiş yapılabilir mi?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
yeni hat tesisi yapıldığında mevcut operatörde en az 90 gün kalmak gerekiyor. onun dışında istediğin kadar kalıp geçiş yapabilirsin :oke:

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş kesinleşti.Herşey için sağol.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
:rica:

tekgöz38

tekgöz38

Üye
3ay bekleyeceksin.ben sormuştum turkcell çalışanına 3ay taşıyamazsın dedi.

• Beğen
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Yeni hat alımları ve hat devir işlemi sonrasında 3 ay bekleme zorunluluğu mevcuttur. Diğer durumlarda gölgee_65 arkadaşımında dediği gibi hiç bir sınır ve kısıtlama bulunmamaktadır.

• Beğen
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler herkese:)

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar sadece ilk taşımada 3 ay sınır var 1 taşımadan sonra her an taşıyabilirsin

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
arkadaşlar sadece ilk taşımada 3 ay sınır var 1 taşımadan sonra her an taşıyabilirsin

Yukarıda zaten gerekli bilgiyi verdik. İlk taşımada 3 ay sınır var demişsin öyle bir şey yok. Belki aynı şeyi söylemeye çalışıyorsun ama yanlış anlaşılmaya neden olabilir.
Yeni hat aldıysa/hat devir işlemi yaptıysa 3 ay bekleyecek. Eğer hat alınalı falan 3 ayı çoktan geçtiyse ilk taşımada veya sonraki taşımalarda hiç bir kısıtlama yok. Yani ilk taşımada 3 ay sınır var cümlen yanlış anlaşılabilecek şekilde olmuş.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Kardeşim Hattı Aldıgından İtibaren 3 Ay Dolmasını Bekle Sonra İstedigin Operatore Geçersin Mesala Nisanın 8inde Aldıysan temmuzun 11inde git ben turkcell den vodafoneye geçeçem de yardımcı olurlar.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Hattı Aldıgından İtibaren 3 Ay Dolmasını Bekle Sonra İstedigin Operatore Geçersin Mesala Nisanın 8inde Aldıysan temmuzun 11inde git ben turkcell den vodafoneye geçeçem de yardımcı olurlar.
kardeşim asıl sıkıntı şu ben vodafone faturalı ya geçicem şuan vodafone faturasız kullanıyorum ama direk faturalıya geçtikmi dk+sms veriyor ama diğer operatörden geldim mi ayrıca birde internet paketi veriyor aynı fiyata :)

gölgee_65

gölgee_65

Üye

kardeşim asıl sıkıntı şu ben vodafone faturalı ya geçicem şuan vodafone faturasız kullanıyorum ama direk faturalıya geçtikmi dk+sms veriyor ama diğer operatörden geldim mi ayrıca birde internet paketi veriyor aynı fiyata :)

Artık şansına küs arkadaşım. ama dert etme senin 3 ay dolana kadar ne kampanyalar çıkar. biraz daha sabırlı ol operatörler sürekli farklı şeyler çıkarıyor zaten o zaman uygun birşey mutlaka bulunur :oke:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi

Artık şansına küs arkadaşım. ama dert etme senin 3 ay dolana kadar ne kampanyalar çıkar. biraz daha sabırlı ol operatörler sürekli farklı şeyler çıkarıyor zaten o zaman uygun birşey mutlaka bulunur :oke:
öyledüşündüm bnde :)

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye

aynen.

u_cosar

u_cosar

Üye
90 gün kalmalısın diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt